Ремонт та сервіс Subaru (Субару) у Львові

Якісний автомобіль вимагає відповідного рівня обслуговування, тому автосервіс по ремонту Subaru необхідно вибирати ретельно.

ремонт та сервіс SubaruРемонт автомобілів Subaru у Львові з радістю виконають працівники нашого СТО. По-перше, автосервіс має кваліфікований персонал, по-друге, ми дотримуємося домовленості і застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, по-третє, ми часто стикаємося з дорогими марками автомобілів. Виконати капітальний ремонт двигуна, виконати ряд складних робіт або дістати деталі для вашої марки машини для нас не складе труднощів.

Особливості ремонту Субару

В останні роки присутня якась критика на адресу Subaru, адже автовласники стикалися з низкою проблем, в числі яких присутні претензії в бік жорсткості кузовів. Деякі автомобілі потрапляли в ДТП, а вже під час ремонту з’ясувалося, що метал тут дуже крихкий і м’який.

У зв’язку з цим виникають проблеми з рихтуванням, і фахівці повинні бути максимально готовими до таких труднощів. Ця особливість була в якості прикладу, таке є і в інших частинах. Тому діагностика і обслуговування Субару повинна бути проведена найкращим чином, щоб не зіткнутися з можливими проблемами.

Ми робимо ремонт наступних моделей Subaru: Baja, Domingo, Exiga, Forester, Cross Sports, JP-spec, STi, Impreza, WRX, WRX STI, XV, Justy, Legacy, Libero, Outback, Pleo, R1, R2, Rex, Sambar , Stella, SVX, Traviq, Trezia, Tribeca, Vivio, Vortex, XT, XV.

Про автомобілі Субару

Subaru — японський автомобільний бренд. Заснований в 1954 році Кендзі Кіто, який брав безпосередню участь в розробці першої моделі пасажирського авто R-1. У 1958 році був випущений перший легковий автомобіль Minicar 360.

автосервіс SubaruСпочатку автомобілі Subaru були сконструйовані на основі розробок Renault.

У 1960-х рр компанія вдосконалюється у виробництві двигунів. У цей період вона випускає один за одним всі сильніші агрегати.

У 1968 році вийшла абсолютно субаровская модель авто FE з переднім приводом. У цей рік компанія увійшла до складу Nissan.

У 1974 році з’явився великий попит на автомобілі Subaru, що було пов’язано з презентацією Leone за межами Японії.

У період 1990-2000-х рр на ринку з’явилися моделі Subaru: Vivio, Impreza, Outback, Forester, Subaru HM-01, Baja.

Сьогодні компанії Toyota належить 16,5% акцій Subaru.

Міжнародний сайт: http://www.subaru-global.com/

Основні несправності Subaru

Як правило ремонт Субару в Мінську необхідний в разі виникнення основних несправностей, типових для цієї марки автомобіля.

·         Двигун. Тут можуть турбувати форсунки, фільтр сажі, натяжні ланцюги і котушки запалювання. Поломки трапляються з турбокомпресором, прокладкою ГБЦ і колінчастим валом.

·         Коробка передач. Часто проблеми доставляють поломки трансмісії, які представлені трьома видами: механіка, автомат і варіатор. При цьому спостерігаються поштовхи при перемиканні передач, стукання і удари при скиданні газу і т. Д.

  • Сервіс Subaru

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Subaru у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Субару телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів