Капітальний ремонт двигуна у Львові

Капітальний ремонт двигуна автомобіля здійснюється при виявленні серйозних неполадок в роботі силової установки транспортного засобу. Зустрічаються різні причини подібних капітальний ремонт двигунаексцесів. По-перше, можна говорити про природний  знос елементів агрегату. Зазвичайно такі неполадки зустрічаються на великих пробігах. Справа в тому, що жоден механізм не здатний працювати вічно, як акуратно його не експлуатуй. По-друге, підвищені навантаження. Далеко не кожен мотор призначений для агресивної манери їзди і постійної працювати в граничних режимах. Часто водії переоцінюють можливості транспортного засобу, що веде до прискореного скорочення ресурсу. По-третє, негативні наслідки має неякісне або несвоєчасне обслуговування. Рухливі елементи залишаються без належного рівня захисту, що призводить до їх швидкого виходу з ладу.

Серце автомобіля

Мотор є невід’ємною частиною більшості сучасних автомобілів. Саме цей агрегат проводить спалювання палива для виробництва енергії, яку сам же перетворює в крутний момент. Це зусилля, в кінцевому підсумку, і приводить машину в рух. Для перетворення рідкого палива в крутний момент використовується велика кількість пов’язаних між собою елементів, від якості виконання своїх функцій яких залежить робота всього транспортного засобу.

Відзначимо, що на сьогоднішній день існує два основних типи ДВЗ — бензинові і дизельні. Вони мають різний принцип роботи, а також відмінні один від одного характеристики. Однак кожен з них має своїх шанувальників і має певні переваги. Також зустрічаються мотори, що використовують газ як паливо. На даний момент їх меншість, однак, цей тип капіталка двигунапального дозволяє домогтися істотної економії навіть у порівнянні з дизелем.

Відновлення ДВЗ

Причини для капітального ремонту двигуна авто, найчастіше, полягають в поломці того чи іншого компонента агрегату. Звичайно, такі неполадки рідко відбуваються раптово. Як правило, їм передують явні ознаки наявності дефекту. Однак багато автомобілістів ігнорують їх через незнання або недбалості. Подібні несправності, врешті-решт, призводять до повної неможливості функціонування мотора.

Розглянемо процеси по ремонту силової установки:

  • заміна клапанів;
  • заміна розподілвалів;
  • ремонт ГБЦ;
  • ремонт колінчастого вала;
  • гільзовка;
  • заміна поршневої групи;
  • заміна вкладишів коленвала;
  • кап ремонт двигунаремонт блоку.

Ціна на капітальний ремонт двигуна найчастіше вельми і вельми висока. У деяких випадках, щоб заощадити, вдаються до установки вживаних деталей.

Куди звернутися, якщо потрібен капітальний ремонт двигуна?

Для того щоб провести капітальний ремонт двигуна у Львові варто обрати грамотних і досвідчених фахівців. Процедури під силу лише висококваліфікованим майстрам, що вимагає поїздки в перевірений техцентр. Наприклад, у Львові Ви можете скористатися послугами співробітників «СТО Авто», які мають великий стаж роботи і готові не тільки взятися за таку роботу, але і гарантувати високу якість результату.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів