Зняття і установка двигуна у Львові

Зняття і установка двигуна — це дуже масштабна і складна операція, яка може знадобитися в двох випадках. По-перше, мова може йти про заміну силового агрегату. Наприклад, в разі визнання недоцільності проведення ремонту, нерідко приймається рішення про встановлення іншого ДВЗ. Звичайно, в більшості випадків мова йде про старі агрегати. Також подібна практика зустрічається при серйозному тюнінгу — зазвичай встановлюється більш потужний мотор. По-друге, ці роботи актуальні при капітальному ремонті двигуна. Часом, для виконання таких операцій потрібна виїмка силового агрегату. Звичайно, ціна  на заходи в зв’язку з цим істотно збільшується. Однак нерідко інших варіантів у майстрів просто не залишаються. Також слід сказати про часткове зняття мотора — вивішування. Це буває необхідно не тільки при ремонті ДВС, а й, наприклад, коробки передач.

Дефекти ДВЗ

Робота силового агрегату пов’язана з великими навантаженнями. Високі температури і тертя, яке неодмінно виникає в процесі експлуатації автомобіля, скорочує ресурс компонентів мотора. Звичайно, для запобігання передчасного виходу елементів з ладу в ДВЗ заливається мастило, а для підтримки стабільної температури — антифриз. Регулярна зміна масла і фільтруючих елементів дозволяє продовжити життя силової установки. Однак, навіть скорочення міжсервісного інтервалу не дозволить мотору працювати вічно.

Відзначимо, що ресурс конкретного агрегату залежить ще і від рівня навантаження, який він отримує. Наприклад, якщо стрілка тахометра автомобіля не залишає межі червоної зони — досягти граничного вироблення компонентів можна досить швидко. А автомобілі, які розраховані на такі навантаження, вимагають частого технічного обслуговування і використання виключно високоякісних витратних матеріалів, вартість яких, природно, досить висока.

Виконання операцій

Зняття і установка двигуна автомобіля відбувається тільки коли винесено вердикт про необхідність цих складних робіт. Зазвичай стан мотора визначається в ході діагностики. Відзначимо, що навіть якщо ДВЗ не запускається, це ще не означає, що потрібно його капітальний ремонт або заміна. У зв’язку з цим для початку потрібно визначити, в чому саме справа. Наприклад, при неполадках системи запалювання або стартера ДВС не зможе функціонувати. Однак подібні проблеми не вимагають демонтажу агрегату.

Зняття і установка двигуна у Львові поділяється на такі етапи:

  • демонтаж навісного обладнання;
  • відключення проводки;
  • від’єднання КПП;
  • виїмка мотора;
  • установка нового (або відремонтованого) агрегату;
  • підключення;
  • установка навісного обладнання.

Природно, при цих операціях також необхідно поміняти всі витратні матеріали. Тим більше, поки ДВЗ демонтований, це буде зробити набагато простіше.

Куди звернутися, якщо потрібне зняття і установка двигуна ?

Для здійснення таких складних робіт, як зняття і установка двигуна авто, необхідно вибрати грамотних фахівців. Відзначимо, що помилки, допущені при виконанні операцій, можуть стати причиною серйозних неполадок, у зв’язку з чим вартість відновлювальних заходів істотно збільшиться. Тому рекомендуємо скористатися послугами майстрів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Вони мають багатий досвід таких робіт, що дозволить виконати їх в найкоротші терміни і з гарантією якості.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів