Замір компресії двигуна у Львові

Замір компресії двигуна — це важлива операція, яка допомагає виявити поточний стан головного агрегату автомобіля. Відзначимо, що подібні заходи не проводяться безпричинно — якщо автомобіль веде себе штатно, здійснення подібної перевірки недоцільно. Важливо розуміти, що ця операція не входить до складу типової діагностики мотора. Необхідність таких робіт пов’язана зі зниженням ефективності функціонування ДВЗ. Найчастіше подібні проблеми зустрічаються на вікових моделях, що мають великий пробіг. Зі збільшенням пройденого кілометражу знос компонентів системи зростає, з чим і може бути пов’язано зниження працездатності. Також ці операції можуть бути актуальні при покупці автомобіля. Якщо Ви зважилися стати власником транспортного засобу з солідним пробігом — варто переконатися в тому, що його агрегати не мають критичного рівня зносу.

Функціонування агрегату

Двигун є складним агрегатом, роботу якого забезпечує велика кількість складових елементів. Для того щоб домогтися максимального ККД, необхідно чітке дотримання зазорів між деталями. Тому всі елементи точно підігнані одна до одної за розміром. Також для штатного функціонування необхідно підтримувати певну компресію, яку створюють поршні. Таким чином досягається необхідна віддача силової установки. У зв’язку з цим, наприклад, на порушеннях встановлюються спеціальні компресійні кільця, які застерігають від проривів відпрацьованих газів в картер.

Природний знос елементів зважаючи на серйозне тертя, присутнього при роботі агрегату, а також виникнення відкладення і нагару, поступово порушують заводські зазори між деталями. Отже, продуктивність мотора різко падає. Також варто відзначити і знос клапанів, в зв’язку з чим відбувається розгерметизація.

Як виконується замір компресії двигуна?

Замір компресії двигуна автомобіля проводиться за допомогою спеціальних інструментів. Зазвичай використовують компрессометр. Цей пристрій підключається до свічного отвору, а також має циферблат, схожий з манометром — саме він і демонструє свідчення. Відзначимо, що існують різні прилади — наприклад, для бензинових і дизельних ДВС. Також варто розуміти, що пристрої, чия ціна є мінімальною на ринку, може давати неточну інформацію, на відміну від професійних апаратів. Однак купувати їх для особистого користування недоцільно.

Замір компресії двигуна у Львові поділяється на такі етапи:

  • прогрів ДВЗ до робочої температури;
  • відключення бензопроводу;
  • демонтаж свічок;
  • підключити бустер або зарядний пристрій до АКБ;
  • приєднати компрессометр;
  • вичавити педаль акселератора;
  • запустити стартер;
  • провести операцію на кожному циліндрі.

Щоб виявити більш грубі дефекти (наприклад, прогорання клапанів) застосовується інша методика. В цьому випадку компресія міряється при заритому дроселі.

Куди звернутися?

Замір компресії двигуна авто повинен здійснюватися грамотними майстрами, якщо Ви бажаєте отримати точний результат. Самостійне виконання операцій за відсутності належного досвіду може привести до помилок, що в результаті не дозволить зробити грамотну оцінку стану агрегату. Тому рекомендуємо звернутися до спеціалістів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб в найкоротші терміни здійснити необхідні заходи.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів