Відновлення геометрії кузова автомобіля

Якщо сталося серйозне ДТП і є порушення геометрії всього кузова, а не окремої кузовної деталі, то тоді автомобіль вимагає складного кузовного ремонту в автосервісі. Для такого Відновлення геометрії кузова автовиду робіт потрібно відповідне обладнання — стапель і різні гідравлічні пристрої. Автомобіль закріплюється на стапелі, заміряються контрольні точки геометрії, а за допомогою гідравлічних стяжок і розтяжок виставляються заводські параметри контрольних точок.

Легкий або точковий кузовний ремонт — це відновлення геометрії однієї або декількох деталей кузова, отриманих внаслідок дрібних ДТП, в пробках, на парковці і т. д, як правило, на невеликій швидкості — до 30 км / ч.

Професійне відновлення геометрії кузова

Наш автосервіс займається легким (або точковим) кузовним ремонтом автомобілів у Львові. Такий ремонт доцільний в тому випадку, коли порушення геометрії деталі становить не більше 30% від площі конкретної деталі. У випадку з пошкодженням значного розміру буде потрібно велика кількість ремонтного матеріалу (шпаклівки). В процесі подальшої експлуатації деталь втратить товарний вигляд, т. К. Товсті шари шпаклівки будуть тріскатися, а в деяких випадках навіть відвалюватися. Цю деталь краще замінити.

Локальний кузовний ремонт з відновлення геометрії кузова авто в більшості випадків робиться без демонтажу деталі. Тут застосовується професійний інструмент споттер, який оснащений зворотним молотком. З його застосуванням на пошкодженій деталі максимально виставляється вихідна геометрія і використовується мінімум шпаклівки — при подальшій експлуатації деталь не втратить товарного вигляду. Процес проходить в кілька етапів:

  • мийка,
  • вишкуріваніе (видалення старого шару ЛКП),
  • відновлення геометрії деталі,
  • шпатлювання деталі,
  • грунтування,
  • забарвлення,
  • сушка,
  • полірування,
  • контроль якості.

Відновлення геометрії кузова авто у ЛьвовіСпоттер для кузовного ремонту дозволяє виконувати роботи по відновлення деталей, які раніше потрібно було тільки повністю міняти. Також значно скорочується час робіт. З ним можна застосовувати клейові технології.

Також важливо розуміти, з якого металу виготовлено деталь: залізо або алюміній. Залізо еластично, тому провести відновлення геометрії такої деталі набагато простіше. При роботі ж з алюмінієм виникають труднощі, адже при розтягуванні метал може лопнути, і деталь буде необхідно міняти повністю.

Скільки часу займає відновлення геометрії кузова авто?

Як правило, при дрібних ДТП пошкоджуються не більше трьох деталей. В цьому випадку в автосервісах компанії термін ремонту складе максимум три дні. Одна або дві деталі відновлюються за два дні. Якщо у Вашого авто ушкодження у вигляді вм’ятин або глибоких подряпин, які не вимагають серйозних жерстяних робіт, а видаляються локальної фарбуванням з відновленням геометрії кузова автомобіля, то ремонт буде проведений протягом одного дня.

Які марки автомобілів ми ремонтуємо?

У наших автосервісах можна відремонтувати автомобілі всіх марок і моделей.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів