Діагностика дизельних двигунів у Львові

Автомобілі з дизельними двигунами користуються сьогодні великою популярністю. Ці мотори заслуговують схвальні відгуки за свою потужність і динамічність, надійність і ефективність. Однак їх ремонт може вимагати істотних витрат, тому велике значенням має своєчасне і точне усунення виникаючих несправностей.

Автосервісом «СТО Авто» у Львові недорого виконується професійна діагностика дизельних двигунів із застосуванням найсучасніших технологій. Завдяки високому професіоналізму наших фахівців ми зможемо виявити будь-яку несправність навіть на самій ранній стадії.

Двигун є основним агрегатом автомобіля. При виникненні серйозних несправностей ціна його ремонту може досягати досить значних сум. Тому для автовласника дуже важливо запобігти поломку. Для цього необхідно своєчасно виявляти виникаючі проблеми.

Кваліфікована діагностика дизельних двигунів

Діагностика дизельних двигунів повинна виконуватися терміново при появі ознак можливої ​​проблеми в роботі силового агрегату. Це дозволяє порівняно дешево виконати ремонт, запобігши розвиток серйозної несправності. До числа основних симптомів можна віднести:

  • зниження потужних характеристик силового агрегату;
  • поява сторонніх шумів і стукотів під час роботи двигуна;
  • ускладенений запуск двигуна і його нестабільна робота;
  • виділення чорного, білого, сизого диму з вихлопної труби.

Кожен з цих ознак є приводом для звернення в автосервіс. Професійна діагностика дизельних двигунів дає можливість своєчасно виявити причину несправності і визначитися з напрямком ремонтних робіт. При цьому важливо, щоб в автосервісі застосовувалося сучасне діагностичне обладнання, що обслуговується кваліфікованими фахівцями.

Для максимально точної оцінки стану силового агрегату діагностичні роботи повинні виконуватися в комплексі. Зокрема, застосовується комп’ютерна та інструментальна діагностика дизельних двигунів.

Комп’ютерна діагностика передбачає зчитування кодів несправностей, які фіксуються електронним блоком управління, з їх подальшим аналізом. Для цього застосовуються спеціальні прилади — двигунтестери, які підключаються до комп’ютера зі спеціальним програмним забезпеченням. Важливою перевагою даного виду діагностики є те, що вона дозволяє виявити значну частину можливих проблем силового агрегату без його демонтажу і розбирання, що значно знижує вартість діагностичних робіт.

Інструментальна діагностика передбачає фізичне обстеження мотора із застосуванням спеціального обладнання та інструменту. В ході її виконання визначаються фактичні параметри, що характеризують роботу силового агрегату, його окремих систем і механізмів, оцінюється ступінь зносу деталей, виявляються їх пошкодження.

Фахівцями сервісу «СТО Авто» діагностика дизельних двигунів у Львові виконується на найвищому професійному рівні з використанням сучасного обладнання. Ми швидко і точно визначимо, які роботи необхідно виконати, і які деталі купити для повного відновлення працездатності та функціональності мотора Вашого автомобіля.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів