Відновлення турбін авто у Львові

При експлуатації автомобілів з дизельними моторами автовласникам доводиться мати справу з цілою низкою специфічних ремонтних операцій. Однією з таких операцій є відновлення або реставрації турбін дизельних двигунів, яке недорого і якісно виконується автосервісом «СТО Авто» у Львові. Наші фахівці мають великий досвід, а в сервісі застосовується найсучасніше обладнання. Це дозволяє пропонувати кращу якість послуг за вигідну вартість, заслуговуючи відмінні відгуки клієнтів.

Система турбонадуву істотно підвищує ефективність роботи дизельного силового агрегату. Турбіна забезпечує нагнітання додаткового повітря в камеру згоряння. Це дає можливість скоротити витрати енергії на всмоктування повітря і забезпечити достатню його кількість для утворення паливо-повітряної суміші з нормальним складом. В результаті досягається істотне збільшення ККД силового агрегату. Тому в разі виходу з ладу турбонадуву відновлення турбін дизельних двигунів рекомендується виконувати терміново.

Принцип роботи турбіни досить простий. Вона складається з лопатей і компресора, які знаходяться на одному валу. Лопаті розкручуються під дією гарячих вихлопних газів, що подаються із випускного колектора. В результаті обертання передається на крильчатку компресора, який через равлика всмоктує повітря і нагнітає його в камеру згоряння. Відновлення або реставрація турбін дизельних двигунів виконується в разі поломки і обходиться дешевше, в порівнянні з їх заміною. Можливість відновлення залежить від характеру і ступеня наявної несправності.

Особливості відновлення турбін дизельних двигунів

У сучасних дизельних моторах ресурс турбін зазвичай є досить значним і практично відповідає ресурсу самого мотора. Передчасний вихід турбонадуву з ладу зазвичай пов’язаний з причинами експлуатаційного характеру. Зокрема відновлення турбін дизельних двигунів може знадобитися з наступних причин:

  • низька якість застосовуваного масла або його несвоєчасна заміна;
  • порушення циркуляції масла в результаті засмічення системи;
  • швидкий набір оборотів без попереднього прогріву двигуна;
  • різка зупинка двигуна без необхідної витримки на холостих обертах.

Необхідно відзначити, що турбіна є досить дорогим елементом. Це пов’язано з тим, що її деталі відчувають вплив високих температур, тому для їх виготовлення застосовуються спеціальні термостійкі матеріали. З огляду на цю особливість, заміна турбіни може бути пов’язана з досить серйозними витратами. Наш автосервіс «СТО Авто» виконує професійне відновлення турбін у Львові навіть в складних випадках.

Звернувшись до нас при перших ознаках несправності турбонадуву (таких як чорний або синій колір вихлопу, підвищена гучність роботи), Ви зможете уникнути зайвих витрат. Безпосередньо в нашому сервісі можна купити будь-які види запчастин і комплектуючих, які можуть знадобитися для відновлення турбін дизельних двигунів. При цьому для клієнтів нашого автосервісу пропонується особлива ціна на запчастини, яка дозволить додатково заощадити на ремонті без шкоди якості виконаних робіт.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів