Ремонт та сервіс Peugeot (Пежо) у Львові

Ремонт автомобілів Peugeot у Львові може бути виконаний в якісному автосервісі, який ремонт та сервіс Peugeotобладнаний необхідною технікою, інструментами та має кваліфікований персонал. «Якісним» можна назвати СТО автосервіс, в ньому є все вищеописане. Гарна діагностика і обслуговування автомобілів Пежо тут гарантована.

Особливості ремонту Пежо

На превеликий жаль, більшість автовласників не вважають, що необхідно робити технічний огляд автомобіля регулярно. Це велика помилка! Така безвідповідальність призводить до складним поломок і незворотних наслідків. Якщо вчасно звертатися в автосервіс по ремонту Peugeot і якісно обслуговувати його, то він буде працювати без перебоїв довгий час і збереже свої показники

Про автомобілі Peugeot

Peugeot — французька дочірня автомобільна компанія концерну PSA Peugeot Citroën по випуску легкових, гоночних і спортивних авто.

➡ Початок компанії Peugeot можна віднести до 1889 року, коли була зібрана перша парова модель автомобіля.

➡ У 1890 році був сконструйований перший бензиновий автомобіль.

➡ У 1892 році зібрано оригінальний екземпляр для алжирського бея. У наступні роки виробництво автомобілів постійно наростало.

➡ У 1899 році було випущено 300 екземплярів.

автосервіс Peugeot➡ Початок 20 століття внесло свої поправки в розвиток автомобільного бізнесу. Компанія вирішує почати виробництво недорогих автомобілів. Так з’явилася модель Bebe Peugeot. В цей час презентовані гоночні автомобілі з потенціалом розвитку швидкості 187км / год.

➡ Спрямованість на виробництво недорогих автомобілів зберігається в перші роки після Першої світової війни. Одночасно стали випускатися потужні седани для більш заможних споживачів.

➡ Друга світова війна сприяла переходу Peugeot в руки концерну Volkswagen. У повоєнні роки аж до 60-х рр компанія випускала малолітражні автомобілі. У 60-х рр компанія налагодила виробництво автомобілів для більш заможних споживачів. Ці моделі відрізнялися вишуканим дизайном, який належав італійцеві Пініфаріна.

➡ У 1968 році було підписано угоду між Рено, Вольво і Пежо про об’єднання технічних ресурсів. У 1974 році відбулося злиття Peugeot і Citroen.

➡ У період 1978-2000-х рр був випущений цілий ряд знакових і прибуткових моделей, які принесли компанії ім’я і популярність. Серед них можна виділити: 205, 605, 607, 106, 405, 306, 806, 406, 406 Coupe, Partner, 206, 206 СС, Promethee, 307.

➡ Сьогодні представництво компанії є у ​​всіх куточках світу. Мережа офіційних автосалонів налічує 2800 об’єктів.

Міжнародний офіційний сайт: http://www.peugeot.com/en

Офіційний сайт в Білорусі: http://www.peugeot.by/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Peugeot

Основні несправності Peugeot

Ремонт Пежо у Львові потрібна рідко, так як моделі автомобілів даної марки відрізняються особливою надійністю, безпекою і стійкістю до екстремальних міських умов. Але все ж слабкі місця присутні.

➡ Слабка ланка в Пежо — це що знаходиться в системі охолодження вентилятор. Він частенько виходить з ладу через надлишків вологи і бруду.

➡ Трапляються поломки демпферного муфти, якщо своєчасно не перевірити її стан (бажано це робити кожні 80 тис. Км.).

➡ Проблеми з трансмісією також дають про себе знати. АКПП більш стійка, а ось механічна вважається більш проблемною і частіше виходить з ладу. Автоматична може підвести хіба що клапанами перемикання передач, які ламаються в зв’язку з недоліком масла.

  • Сервіс Пежо

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Пежо у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Peugeot телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів