Ремонт та сервіс Dodge

Для володарів автомобіля марки Dodge СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс DodgeНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по українським дорогам. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Dodge, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів

Поради з приводу ремонту автомобілів Dodge

ремонт доджСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Dodge, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Dodge — американська автомобільна марка. Входить до складу концерну Chrysler. Підрозділ спеціалізується на випуску позашляховиків і легкових авто. Штаб-квартира розташовується в Хайленд-Парку.

Перший автомобіль Dodge Brothers презентовано в 1914 році. У 1928 році компанія була викуплена корпорацією Chrysler.

Бренд в основному відомий завдяки своїм позашляховикам. Серед них найбільш популярні моделі Dakota, Ram, Durango, Caravan.

У період 1990-2000-х рр компанія презентувала Intrepid, Neon, Plymouth Neon, Stratus, Durango, Dakota, Stratus Coupe, Ram, Avenger, Viper.

Офіційний продаж авто на українському ринку почалася в 2006-му році. Сьогодні в Україні поставляється тільки кросовер Journey.

Міжнародний сайт: http://www.dodge.com/en/

Сервіс Dodge

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Dodge у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Додж телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів