Ремонт Daewoo

Для володарів автомобіля марки Daewoo СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт DaewooНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по українським дорогам. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Daewoo, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів

Рекомендації по ремонту та обслуговуванню Daewoo

ремонт деоСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Daewoo, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Daewoo — автомобільна південнокорейська автомобільна марка. Була заснована в 1967 році як компанія Daewoo Industrial. Штаб-квартира розташовується в Сеулі. Компанія співпрацювала з General Motors аж до 1993 року. У 1995 році моделі Nexia і Espero з’явилися на німецькому ринку.

За період 1990-2000-х рр вийшли автомобілі: Nexia, Tico, Prince, Brougham, Espero, Lanos, Nubira і Leganza, Matiz.

Модель Lanos стала першою брендового розробкою Daewoo.

У 2002 році компанія перейшла в руки General Motors через азіатської фінансової кризи.

Міжнародний сайт: http://www.daewooenc.com/eng/

Сервіс Daewoo

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Daewoo у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Деу телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів