Ремонт та сервіс Hyundai (Хендай)

Автосервіс — СТО по ремонту Хендай всіх моделей, незалежно від року випуску. Виконує ремонтні роботи будь-якої складності і надає технічну обслуговування на професійному рівні.

ремонт та сервіс HyundaiПерсонал складається з майстрів з багаторічним досвідом роботи, які як ніхто знають принципи своєї роботи. Сучасне обладнання, хороші умови для роботи в сумісництво з кваліфікованими співробітниками створюють сприятливі умови для роботи і гарантують якісний ремонт автомобілів Хендай у Львові.

Особливості ремонту Хюндай

Автомобілі Hyundai люди цінують за легкість в управлінні, комфорт, цілком хорошу динаміку і сумісність з нашими дорогами. Вони обладнані безліччю комплектуючих, але не дивлячись на це їх можна охарактеризувати тільки з позитивного боку, адже вони якісні і служать довгий час. Але все ж іноді необхідна діагностика і обслуговування Hyundai, яка передбачає ретельний огляд, усунення несправностей і виконання стандартних процедур.

Під час ремонту Hyundai відбувається заміна окремих деталей і оновлення масла. Також це може припускати заміну фільтрів, свічок системи запалювання і прокачування гальм, циліндра зчеплення. Після певного рівня пробігу власник може зіткнутися з низкою проблем, які допоможуть усунути в автомайстерні.

Про автомобілі Хюндай

автосервіс HyundaiHyundai Motor Company — корейська автомобільна компанія. Спеціалізація компанії — випуск легкових авто. Штаб-квартира розташована в Сеулі. Заснована в 1967 році.

➡ Спочатку компанія займалася випуском за ліцензією Ford Cortina MK I. Перша брендовий модель з’явилася в 1985 році — Hyundai-Pony 1.3.

➡ У 80-х рр компанія почала активно експортувати автомобілі в США. У 90-х рр почалися власні технологіеческіе розробки.

➡ За період 1990-2000-і рр були проведені моделі: Lantra, Lantra / ElanIra, Lantra Wagon, Elantra, концепт-кар HCD-I, HCD-II, Accent, Accent X-3, Accent II, Coupe, Atoz, Galloper II, EF Sonata, XG, Centennial, Equus, Santa Fe, XG / Grandeur XG.

➡ У 2000р Hyundai Motor Company спільно з DaimlerChrysler AG організували виробництво комерційних авто, а з 2004 року — двигунів.

➡ У 2012 році було продано 4,4 млн автомобілів по всьому світу. Сьогодні Hyundai має 6000 дилерських центрів в 193 країнах світу.

Міжнародний сайт: http://www.globalhyundainj.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Hyundai

Основні несправності Hyundai

Серед основних несправностей автомобілів Hyndai зустрічаються проблеми з керованістю. Власники деяких моделей авто цієї марки скаржаться на те, що машину починає кидати в сторони на швидкості до 70-80 км / ч. Несправність особливо помітна при входженні в повороти. В такому випадку краще виконати ремонт підвіски, а саме замінити амортизатори і пружини, тим самим убезпечивши себе від можливих надзвичайних ситуацій.

Для Хендай також характерний швидкий знос підшипників через потрапляння бруду та пилу, а також в силу наявності старого мастила. Деякі поломки виникають через неякісне пальне. В іншому ці автомобілі нічим не відрізняються від конкурентів, адже з пробігом трапляються стандартні поломки, які легко можна усунути в автосервісі.

Сервіс Hyndai

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Hyndai у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Хендай телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів