Сервіс та ремонт Acura у Львові

Для володарів автомобіля марки Acura СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

сервіс acuraНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по білоруським дорогах. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Acura, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від перевірених виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

СТО-автосервіс Acura рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Acura, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Про автомобілі Акура

ремонт акура у ЛьвовіAcura — японські автомобілі преміум-класу, які випускаються однойменною самостійним підрозділом Honda. Головними відмітними нововведеннями автомобілів Acura від лінійки Honda стали сучасні інженерні інновації, підвищений рівень технічного оснащення і оздоблення дорогими матеріалами.

➡ Перший автомобіль був презентований в 1984 році. У 1986 році на території США відкрилося 60 дилерських центрів, а продажі за рік склали 52 869.

➡ У 1987 році була випущена модель Legend Сoupe, яка в наслідок стала в США найбільш продаваною іноземної моделлю преміум-класу.

➡ У 1989 році був випущений суперкар Acura NS-X зі средньомоторним компонуванням двигуна. У виробництві даної моделі вперше була застосована система змін фаз газорозподілу, встановлено алюмінієве шасі і кузов, титанові шатуни.

➡ У 2000 році презентовано середньорозмірний кросовер MDX. Базова комплектація авто мала третій ряд сидінь, повний привід і роздільний клімат-контроль.

➡ У 2005 році Acura презентувала компактний кросовер RDX, а через 4 роки вийшов купеподібний кросовер ZDX, який повинен був стати конкурентом BMW X6.

➡ У 2012 році компанія офіційно пред’явила новий гібридний спорткар NSX. Автомобіль оснащений бензиновим шестициліндровим двигуном в купе з трьома електромоторами, повним приводом SH-AWD і КПП DSG.

➡ У 2014 році на ринок вийшла модель бізнес-седана TLX, яка увібрала в себе властивості моделей TL і TSX.

➡ Офіційний сайт Акура: acura.com

➡ Про марку на вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Acura

Сервіс Acura

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Acura у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Acura телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів