Ремонт та сервіс Fiat

Для володарів автомобіля марки Fiat СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс FiatНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по українським дорогам. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Fiat, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

СТО-автосервіс Fiat

ремонт фіатСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Fiat, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

FIAT — італійська автомобільна марка, яка спеціалізується на випуску легкових автомобілів і двигунів. Штаб-квартира розташована в Італії, місті Турин.

Історія компанія почалася в 1899 році, коли її заснувала група інвесторів на чолі з Джованні Аньєллі. Перші автомобілі FIAT були розраховані на еліту, серед якої і користувалися попитом.

У 1912 році було організовано серійне виробництво авто F.I.A.T. Тут Аньєллі перейняв принцип конвеєрного складання від Ford.

У 1922 році був випущений перший автомобіль, розрахований на масового споживача — модель Lingotto.

У 1932 році компанія випустила модель Balilla, а в 1936 році з’явився найменший серійний авто в світі — Topolino.

Під час Другої світової війни більшість підприємств було зруйновано, а в повоєнні роки ті, що ще функціонували — націоналізовані.

У перше десятиліття були випущені моделі — седан FIAT 500, універсали FIAT 1100 B 1500 D, 500 C, 1100 E і 1500 E.

У період 1950-1960-х рр компанія створила моделі FIAT: 1400, 1100/103, 103 TV, Seicentos, Cinquecentos, 850, 124.

У 1969 році до складу FIAT входить Lancia. Її прихід був ознаменований виробництвом нових моделей: Dino, серії 128, 130, 127 і 126.

У 1983 році була презентована відома модель Uno з досить багатим технічним оснащенням, а також поліпшеними матеріалами обробки. У 1986 році компанія придбала автомобільний бренд Alfa Romeo.

В цілому за період 1980-1990-х рр вийшли автомобілі модельних серій: Panda, Uno, Croma, Alfa 164, Alfa 156, Tipo, Tempra, Tempra Station Wagon, Lancia Delta, Alfa Romeo 33, Lancia Dedra, Alfa 155, Punto / Sporting, Fiat Coupe, Coupe Turbo, Ulysse, U60, кабріолет Barchetta, Marea, Palio, Seicento, Multipla.

У 2000-х рр вийшли моделі вантажно-пасажирського Doblo, хетчбек Stilo, модернізовані моделі Panda і 500.

Сьогодні FIAT під свої вітрилом зібрала збанкрутілі автомобільні компанії Lancia, Chrysler, Ferarri, Alfa Romeo.

Міжнародний сайт: http://www.fiat.com/

Сервіс FIAT

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки FIAT у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Фіат телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів