Технічне обслуговування автомобіля (ТО) у Львові

Сервісний центр «СТО Авто» виконує технічне обслуговування автомобілів європейського, японського та американського виробництва. Всі роботи проводяться в сучасних, технічне обслуговування авто у Львовіобладнаних за європейськими стандартами ремонтних зонах.

Наші майстри мають величезний практичний досвід, регулярно підвищують кваліфікацію і проходять переатестацію. Використовуючи новітні технології діагностики, сучасне обладнання та інструменти, вони швидко і акуратно виконують всі необхідні операції в точній відповідності з рекомендаціями заводу-виготовлювача.

Ми гарантуємо першокласний клієнтський сервіс і високу якість робіт, доступну вартість техобслуговування, витратних матеріалів та комплектуючих.

Вартість технічного обслуговування авто

Послуга Ціна
Заміна масла в двигуні 140 грн.
Заміна масляного фільтра від 40 грн.
Заміна паливного фільтра від 40 грн.
Заміна повітряного фільтра двигуна від 40 грн.
Заміна повітряного фільтра салону від 40 грн.
Заміна антифризу рідини від 190 грн.
Заміна приводного паска від 150 грн.
Заміна комплекту ГРМ з помпою від 1100 грн.
Заміна роликів привода від 140 грн.
Заміна водяної помпи від 500 грн.
Заміна термостата від 299 грн.
Зняття та встановлення колеса 50 грн.
Заміна масла в мості від 99 грн.

Комплексне техобслуговування автомобіля і професійна діагностика

Для безпечної експлуатації автомобіля необхідно регулярно проходити ТО — комплекс планово-попереджувальних робіт, які дозволяють підтримати основні функціональні вузли і механізми в працездатному стані, своєчасно виявити і усунути несправності.

Міжсервісний інтервал встановлюється заводом-виробником для кожної моделі і може змінюватися в залежності від конкретних умов експлуатації. У загальному випадку рекомендується проходити технічне обслуговування авто не рідше ніж 1 раз на рік або через кожні 10 000 км пробігу (дивлячись що наступить раніше).

В процесі проведення регламентних робіт фахівцями автосервісу виконується заміна масла в двигуні, фільтрів (паливного, масляного, салонного, повітряного), свічок запалювання, при необхідності можуть бути замінені ремінь ГРМ і натяжний ролик, а також робочі рідини ТС. Також можливе проведення діагностики по карті ТО, промивка масляної системи, перевірка рівнів робочих рідин і інші діагностичні та профілактичні операції.

У нас можна пройти технічне обслуговування ТО автомобіля недорого

ТО автомобіля ЛьвівУ всіх автосервісах «СТО Авто» ви можете пройти як планове, так і позачергове ТО недорого, а також виконати повну діагностику автомобіля, включаючи комп’ютерне тестування силового агрегату і АКПП, перевірку працездатності електроніки, паливної системи, ходової частини, систем запалювання, охолодження, впуску і випуску, круїз-контролю, навігації, панелі приладів і т.д.

Ми використовуємо сучасне обладнання та професійні сканери: IDS, DRB III Chrysler, TECH-2, Consult III, Teradyne Pocket Tester Kit, MTS 3100, Snap On Solus Diagnostic Scanner і LAUNCH-X431, що дозволяють виявляти несправності на ранніх стадіях.

Якщо ви хочете заощадити кошти на технічне обслуговування, скористайтеся нашими акціями та спецпропозиціями, а також бонусної і дисконтною програмою для постійних клієнтів. Записатися на ТО ви можете, зателефонувавши по телефону в найближчий до вас автосервіс «СТО Авто» у Львові або оформивши заявку прямо на сайті на зручне для вас час.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів