Ремонт та сервіс Mercedes-Benz у Львові

Обслуговувати автомобіль такого класу краще в спеціалізованих місцях. Автосервіс СТО — це автосервіс по ремонту Мерседес-Бенц та інших марок автомобілів, який пропонує весь спектр ремонт та сервіс Mercedesробіт з технічного обслуговування, швидко і надійно виконує ремонтні роботи та надаємо невідкладну допомогу. Тут є все для для якісної діагностики та обслуговування Mercedes-Benz: передові технології, нове обладнання, кваліфіковані майстри, належні умови роботи і необхідне програмне забезпечення.

Особливості ремонту Мерседес-Бенц

Машина марки Мерседес поєднується з надійністю, функціональністю і комфортом. Правильна експлуатація та належні умови зберігання виключать можливість більшості поломок, хіба що в силу зносу деталей. Але, при необхідності виконати ремонт Mercedes у Львові, потрібно враховувати особливості. Для виконання ремонтних робіт необхідні знання нюансів, поширених проблем окремих моделей і наявність відповідного досвіду. Спеціаліст повинен бути готовий до складних конфігурацій кузовних деталей і знати що потрібно робити в екстремальних ситуаціях, щоб прийняти вірне рішення.

Про автомобілі Мерседес

автосервіс MercedesMercedes-Benz — німецька автомобільна марка легкових авто преміум-класу. Компанія спеціалізується на випуску легкових, вантажних і спортивних автомобілів. Сьогодні це дочірнє підприємство автомобільного концерну «Daimler AG».

➡ Історія компанії почалася в 1926 році. У 1930 році вийшла модель 770 Grosser з 7.7л двигуном. На той момент це була фактично надпотужна модель. Її модифікація вийшла в 1938 році. Вона представляла собою авто з передньої і задньої незалежної підвіскою і двигуном в 7.7л, який розвивав потужність в 230к

➡ У 1963 році була випущена модель Mercedes 600, яка позиціонувалася як конкурент Rolls-Royce.

➡ У 1979 році були випущені позашляховики підвищеної прохідності Mercedes-Benz G-клас.

➡ У період 1980-1990-х рр компанія випустила моделі: S-class (12 циліндрів), 600S, CL C215 (клас люкс), моделі серії 126 і 140, CL 600, CL55AMG, 190, седан C-klasse (W202) , серія E-class, E 55 AMG, седан W124, SL, SL600, Mercedes C, С-Клас Sport Coupe, універсал Touring, родстер Mercedes-Benz SLK, вантажівки Vito, сімейство Sprinter, ML, моделі A-класу, малолітражні авто Smart, Mercedes Vision SLR Roadster Concept.

➡ Сьогодні Mercedes-Benz займає друге місце в світі серед автовиробників і 11-е серед всіх автомобільних марок.

Міжнародний сайт: https://www.mercedes-benz.com/en/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz

Основні несправності Mercedes

Машини цієї марки відрізняються наступними несправностями, які можуть виникнути у кожного автовласника:

➡ деформація головки блоку циліндрів (зазвичай відбувається через нестачу конструкції і температурних перепадів);

➡ несправність обдування радіатора (марки C-класу мають електричну систему і робота вентиляторів залежить від справності двигуна);

➡ необхідність ремонту підвіски (більш часто спостерігається на W 210);

➡ несправності в рульовому управлінні.

Ці поломки відносяться до даної марки автомобіля, не кажучи про стандартні несправності. Ремонт автомобілів Мерседес краще виконувати відразу ж після виявлення будь-яких ознак.

Послуги з ремонту Мерседес (Mercedes)

Виконуємо основні ремонтні роботи автомобілів Мерседес-Бенц:

  • Заміна ланцюга ГРМ Мерседес;
  • Ремонт автокондиціонерів Мерседес;
  • Ремонт глушника Мерседес;
  • Заміна лямбда-зонда Mercedes;
  • Заміна пружин Mercedes;
  • Заміна стійок стабілізатора Mercedes;
  • Заміна колодок Mercedes.

Сервіс Мерседес

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Мерседес у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Мерседес телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів