Заміна ременя і ланцюга ГРМ

Одна з найбільш відповідальних частин двигуна — газорозподільний механізм. Саме він визначає особливості роботи мотора, а тому в разі виникнення несправностей, заміна ГРМ заміна ланцюга грмповинна бути проведена максимально оперативно. Існує два способи приведення механізму в дію — ланцюг і ремінь. Використання ремня при виробництві автомобілів здешевлює їх вартість, але ланцюг має більший ресурс безвідмовної роботи. Сама заміна ременя ГРМ за вартістю невелика і здійснюється швидко, але якщо не виконати її у визначений термін, наслідки зажадають більш істотних фінансових і тимчасових витрат.

При заміні ГРМ ціна роботи з ланцюгом трохи вище, але і проводити такі роботи необхідно набагато рідше. Доцільніше включити цей захід в програму планового сервісу, так як самостійно виконати заміну досить складно. При цьому автовласник повинен враховувати, що при важкому доступі до двигуна, в силу конструктивних особливостей деяких моделей, кінцева вартість заміни ланцюга ГРМ може варіюватися.

Як розпізнати поломку ГРМ

Саме проблемне для мотора — це розрив ланцюга ГРМ. У цьому випадку виникають серйозні пошкодження. При обриві ланцюга клапана відразу зупиняються, кожен у своїй позиції, а поршні продовжують рухатися і б’ють по ним. Така поломка веде до розбирання двигуна і діагностиці ушкоджень із заміною деталей, а в деяких випадках, при серйозних пошкодженнях, дешевше замінити весь двигун. Крім того, металева ланцюг при розриві на великій швидкості може пошкодити сусіднє обладнання в моторному відсіку.

У менш серйозних випадках ознаками некоректної роботи ремня ГРМ, пов’язаними і втратою натягу ланцюга ГРМ і її проскакуванням без обриву є:

 • Поява характерних звуків в моторному відсіку — стуки і гуркіт.
 • Падіння потужності двигуна і його перегрів через розсинхронізацію.
 • Виникнення невластивого диму в вихлопі через неповного згоряння палива.

Інтервали замін ланцюга ГРМ

Ресурс ланцюга ГРМ знаходиться в діапазоні 60 000 — 100 000 км. При цьому:

 • заміна ременя грмУ заводських документах на автомобіль вказано інтервал заміни важливих комплектуючих.
 • При відсутності цих документів періодичність обслуговування можна дізнатися на СТО. Професійні механіки своєму розпорядженні такої інформації.

Необхідно враховувати, що на швидкість зносу елементів ГРМ впливають механічні фактори, такі як вібрація в русі і режим експлуатації. Тому якщо автомобіль експлуатується в міському режимі або в умовах бездоріжжя, краще поміняти ланцюг на 10 000 км раніше.

Як відбувається виконання робіт

 • Демонтується компресор кондиціонера, генератор, насос ГУР.
 • Знімаються датчики і шківи обох валів мотора.
 • Знімається стартер.
 • Видаляється права подушка і масляний піддон, зливається масло.
 • Проводиться заміна.
 • Збірка двигуна в зворотному порядку.

Оперативна діагностика і при необхідності, заміна ланцюга, натяжителей і роликів ГРМ допоможе уникнути подальшого серйозного ремонту. Власнику слід стежити за ознаками неполадок, а також дотримуватися своєчасність ТО.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс (в тому числі зазначені ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Послуга Ціна
Заміна ремня ГРМ Від 1500 грн.
Заміна ланцюга ГРМ Від 1500 грн.

Переваги СТО Авто

Заміна ланцюга ГРМ у Львові проводиться за допомогою німецького обладнання (15 постів обслуговування і 9 підйомників, спеціалізовані верстати). Всі наші майстри пройшли сертифікаційне навчання. Наш автосервіс — найбільший автосервіс у Львові.

Крім того Вас приємно порадують наші регулярні акції для клієнтів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів