Ремонт та сервіс Infiniti (Інфініті)

Хочете щоб ваш автомобіль завжди знаходився в прекрасній формі і мав відмінні зовнішні дані? Своєчасна діагностика і обслуговування Infiniti допоможе вам в цьому. Довіряючи свій транспортний засіб нам, ви можете бути впевнені в нашій компетентності та професіоналізмі.

ремонт та сервіс InfinitiСТО по ремонту Інфініті займається не тільки комплексним обслуговуванням, але і виконує ремонт автомобілів Інфініті у Львові. Серед наших переваг варто виділити наявність нового обладнання і величезний досвід роботи з різними марками авто.

Особливості ремонту Інфініті

Власники автомобілів марки Інфініті повинні розуміти, що запобігти якусь несправність набагато простіше, ніж її усунути. Правильна їзда, своєчасне технічне обслуговування і профілактичні заходи допоможуть запобігти більшість проблем. В іншому випадку ви можете зіткнутися з різними несправностями.

Перед ремонтом Infiniti потрібно враховувати особливості конструкції, наявність вразливих місць, детально проводити огляд автомобіля і виявляти абсолютно всі несправності, а тільки після цього вирішувати, що робити далі. Можна втратити справжню проблему поломки, а це вже поставити під загрозу безпеку водія. А заміна оригінальної деталі аналогом може привести до неправильної роботи тієї частини автомобіля або її швидкого зносу.

Про автомобілі Інфініті

автосервіс InfinitiInfiniti — японська автомобільна марка, входить до складу концерну Nissan Motor. Спеціалізується на випуску автомобілів, побудованих на базі Nissan. Брендовим відмінністю стала дизайнерська решітка радіаторів. Заснований бренд в 1989 році.

➡ Першим автомобілем стала модель Infiniti Q45. У 1992 році вийшли моделі J30 і I30. У 1996 році презентована абсолютно нова розробка Infiniti Q45, де повністю оновлений дизайн, встановлений V8 двигун. У модельному ряду з’являється позашляховик QX4.

➡ За період 1995 — 2000-х рр були створені і випущені моделі: G20, I30, флагман Q45 (2001р), FX45, Triant.

➡ У 2010 році компанія продемонструвала перший гібридний автомобіль M35h.

Міжнародний сайт: http://www.infiniti.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Infiniti

Основні несправності Infiniti

➡ Трансмісія: карданний вал, редуктори, трубопровід АКПП.

➡ Стійки амортизаторів і компресор.

➡ Рульове управління: проблеми з гідропідсилювачем.

➡ Еелектріка: замки і приладова панель.

➡ Паливний насос, радіатор і інші елементи.

Сервіс Infiniti

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Infiniti у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Інфініті телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів