Встановлення автосигналізацій у Львові

У нашому асервісі ви можете замовити встановлення автосигналізацій, сигналізації з автозапуском, сигналізації з підтримкою GSM на ваш автомобіль. Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти підібрати необхідну для вашого авто охоронну систему. Самостійно ви зможете вибрати сигналізацію у нас в каталозі і підібрати необхідну для вас, виходячи з ваших потреб і фінансових можливостей. Час установки простих охоронних систем від 1,5 до 4 годин. Установка сигналізацій з автозапуском, з GSM, з турботаймером, зворотнім зв’язком від 4 годин, і залежить від марки і моделі автомобіля. Так само надаємо послугу з встановлення сигналізації з Виїздом до Авто у Львові. На даний час найбільш ефективними вважаються охоронні системи з GSM і GPS модулями. Вони здатні передати всю інформацію про ваш автомобіль в online режимі за допомогою програми на смартфоні. І в разі виникнення небезпеки повідомити вас в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо Вам встановлення на Ваш автомобіль найсучасніших автосигналізацій і охоронних систем провідних виробників, які відрізняються за рівнем охорони і сервісних функцій по відмінним цінам.

Повноцінний захист вашого авто

Якщо почитати відгуки на різних форумах, то можна зрозуміти, що від якості встановлення автосигналізації безпосередньо залежить ваша власна безпека. Системи занадто складні, щоб розібратися в них самостійно. Часто необхідно перемикання станів або яка-небудь несуттєва зміна базової комплектації для повноцінного запуску всього функціоналу. Майстер, який не є профільним фахівцем в області автомобільної безпеки, не зможе зробити це в повній мірі. Більшість машин викрадають саме через неправильне встановлення або моральне старіння. Сучасні системи з центральним замком можна ставити на будь-яке авто.

Скільки коштує послуга

Все залежить від ступеня складності схеми, а також загальної підготовленості до монтажу та підключення. Ціни на встановлення автосигналізації у Львові можуть сильно варіювати, але майстер назве точну цифру після попереднього огляду транспортного засобу та ознайомлення з внутрішньою схемою, інструкцією, загальними принципами для виробів конкретного виробника. Співпраця з Львів автосервіс здійснюється без посередників, всі послуги надаються на власній ремонтній базі.

Вид робіт Ціна
Установка модуля управління центральним замком від 400 грн.
Автосигналізація установка з одностороннім зв’язком від 600 грн.
Автосигналізація установка з двостороннім зв’язком від 1000 грн.
Установка сигналізації з авто-запуском від 2500 грн.
Установка центрального замка (одні двері) від 350 грн.
Установка GPS маяка від 600 грн.
Прив’язка брелока до сигналізації від 200 грн.
Установка замка в кришку багажника від 400 грн.
Ремонт сигналізації від 250 грн.

Якщо автомобіль досить привабливий для викрадення, то його слід особливо оберігати, встановлюючи не одну лише сигналізацію, а кілька засобів захисту, що розрізняються між собою як по конструкції, так і за принципом дії. Важливо, щоб вони доповнювали один одного, складаючи в цілому комплекс із декількох рівнів захисту, кожен з яких, представляє чергову перешкоду для викрадача. Фактор несподіванки, відіграє тут не останню роль. Один із способів захисту автомобіля — встановлення на ньому механічних засобів захисту. Так як основним критерієм оцінки дій викрадача служить час, витрачений на викрадення автомобіля, то роль механічних засобів захисту, тут важко переоцінити.

Механічні засоби захисту — це різні металеві блокератори рульового валу, коробки передач, капота, всілякі блокіратори дверей.

  • Встановлення стандартних автосигналізацій (ЭШЕЛОН, BIOCODE, DRAGON, BLACK BUG SUPER, PANTERA, MONGOOSE, GUARD, REEF, ALLIGATOR, EXCALIBUR, EXCELLENT WIZARD, SCHER-KHAN MAGICAR),
  • Встановлення протиугонних систем (GUARD, BLACK BUG, MED).

Автосервіс встановлює автосигналізації різної складності за помірну вартість.
Звертайтесь та ми надамо вичерпну безкоштовну консультацію.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів