Аерографія на авто у Львові

Навіщо потрібна аерографія?

аерографія на авто ЛьвівКожна людина на це питання відповість по-своєму. Хтось скаже про ексклюзивний і неповторний стиль автомобіля з аерографією. І буде правий. Хтось впевнений, що малюнок на автомобілі — це хороший спосіб зберегти на багато років пам’ятна подія (знайомство з чоловіком або дружиною, народження дитини, перемогу улюбленої команди). І теж буде прав. Для кого-то аерографія автомобіля — спосіб виділитися з сірої маси і підняти собі настрій. І це теж правда.

Для фахівців нашого автосервісу неважливо, з якої причини Ви хочете замовити аерографію автомобіля. Ми готові виконати всі Ваші побажання по малюнку, його розміру і складності. Наші майстри працюють з будь-якими автомобілями та мотоциклами. У процесі створення малюнка ми використовуємо тільки високоякісні матеріали відомих марок, а всі роботи проводяться в ізольованій фарбувальній камері. Даємо гарантію 6 (шість) місяців на всі лакофарбові покриття. На нашому сайті Ви знайдете ціни аерографії, а також фото з аерографії, виконаної нашими фахівцями. Щоб замовити аерографію або отримати консультацію зв’яжіться з нашим фахівцем.

Аерографія на автомобілі

Досвідчені майстри

аерографія ЛьвівАерографія — це не просто художня робота. Перед нанесенням малюнка деталь знімає арматурник, потім маляр завдає базовий фон, далі до роботи приступає художник, в кінці деталь повністю кілька разів покривається лаком. В нашій кузовний станції працюють майстри, які до своїх завдань на кожному етапі нанесення малюнка підходять відповідально і професійно.

  • Професійні арматурники і художники;
  • Сотні успішно реалізованих проектів.

Технічні умови

У нас створені всі необхідні технічні умови для правильного нанесення аерографії: спеціалізована фарбувальна камера, теплі і провітрюваних бокси, всі машини охороняються, доступ сторонніх на об’єкт виключається, ведеться цілодобове відеоспостереження. Ми повністю дотримуємося технологію нанесення малюнка, щоб аерографія радувала Вас протягом багатьох років.

  • Професійна фарбувально-сушильна камера;
  • Німецькі лако-барвисті матеріали.

Кілька причин на користь аерографії

Ексклюзивність

аерографія на авто у ЛьвовіЗовнішній тюнінг легко скопіювати. Салонний тюнінг можна повторити. А нанесений на корпус автомобіля малюнок, який має значення тільки для Вас або Ваших близьких, навряд чи. Хочете бути на 100% впевнені в тому, що Ваш автомобіль — єдиний і неповторний? В цьому Вам допоможе аерографія.

Краса

Малюнок на капоті або бічних дверей — це стильно. І хороший спосіб зробити і без того красиві сучасні автомобілі ще яскравіше. «Оживляє» будь-які ділянки кузова, а також працюємо з повною аерографією автомобіля.

будь-які ідеї

Навіть самі божевільні ідеї і побажання можна реалізувати за допомогою аерографії. Портрет улюбленого президента? Логотип футбольного клубу? Зображення домашнього вихованця? Можливо все.

Захист від угону

Як показує статистика, автомобілі з аерографією практично не викрадають, так як їх важко заховати, легко відстежити і непросто продати. За інших рівних викрадачі завжди вибирають непримітний автомобіль.

Реклама

Чи займаєтеся бізнесом? Перетворіть свій автомобіль в рекламу Вашої компанії. Тільки уявіть, скільки людей щодня бачать Ваше авто. І якого ефекту можна домогтися за допомогою оригінальної аерографії. А найголовніше — за цю рекламу Ви платите тільки один раз.

Настрій

Успіх наших починань і планів залежить від настрою. Гарний настрій — ключ до того, щоб все і завжди виходило. Прикольна аерографія на автомобілі буде кожен день піднімати Вам і оточуючим настрій.

Легко доглядати

Малюнок, нанесений на корпус автомобіля, не вимагає спеціального догляду. Автомобіль можна мити і полірувати, із зображенням нічого не трапиться. На всі роботи по аерографії авто надається гарантія!

У порівнянні з вінілом

Аерографія виглядає соковитіше і привабливіше, малюнок виходить більш насиченим. І відразу стає зрозуміло, що це саме малюнок, а не наклейка.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів