Ремонт ходової частини авто

Ремонт ходової автомобіля — міра, неминуча для кожного автовласника. Даний функціональний елемент призначений для пом’якшення руху кузова авто при подоланні нерівностей ремонт ходової частини автодорожнього покриття. З огляду на специфіку більшості доріг в нашій країні, для ходової частини авто кожного авто роботи більш ніж достатньо. Чим більше навантаження, тим коротше термін служби і більш актуальною необхідність якісного професійного сервісу. Тому ремонт передньої підвіски — одна з найчастіших причин для звернення до сервісного центру. Регулярна діагностика і акуратне обслуговування, а також дбайливе поводження з автомобілем — ось три найпростіших і доступних способу уникнути ремонту ходової частини автомобіля.

Як тільки в роботі автомобіля почнуть з’являтися перші ознаки наявних несправностей, слід звернутися в автосервіс за професійною допомогою. Якщо продовжувати експлуатувати авто, не звертаючи увагу на такі моменти, як збільшення гальмівного шляху, надмірна розгойдування кузова, сильний занос при поворотах і сторонні стуки, наслідки можуть бути дуже неприємними і знадобиться дороговартісний ремонт ходової частини авто.

Вартість ремонту ходової у автосервісі Львова

Послуга Ціна
Діагностика ходової частини 240 грн.
Заміна переднього амортизатора від 290 грн.
Заміна заднього амортизатора від 140 грн.
Заміна шарової опори від 190 грн.
Заміна втулки стабілізатора від 90 грн.
Заміна стійки стабілізатора від 90 грн.
Заміна пружин підвіски від 190 грн.
Заміна опори передньої стійки від 290 грн.
Заміна підшипника ступиці від 290 грн.
Заміна рульової тяги від 190 грн.
Перепрессування сайлентблока від 140 грн.
Заміна сайлентблока задньої балки від 290 грн.
Заміна балки передньої підвіски від 590 грн.
Заміна та установка під моторної рами від 590 грн.
Заміна балки задньої підвіски від 590 грн.
Заміна верхнього важеля підвіски від 240 грн.
Заміна верхнього важеля задньої підвіски від 190 грн.
Заміна повздовжнього важеля підвіски від 140 грн.
Заміна ступиці колеса від 290 грн.
Заміна передньої півосі від 290 грн.
Заміна тяги поперечної стійкості осі від 390 грн.
Заміна подушки двигуна від 240 грн.

З чого складається ходова частина автомобіля

ремонт ходової автомобіля

Ходова частина складається з безлічі елементів, що виконують особливі функції і мають свою зону відповідальності, але тим не менш, при порушенні роботи одного елемента страждає вся система, що відбивається на характері поїздок і призводить до потреби ремонту ходової частини авто. І пам’ятайте що ремонт ходової частини авто може врятувати Вас від непередбачуваних ситуацій на дорозі.

Пружини — пружні елементи, які використовуються переважно в легкових авто. Доповнюють конструкцію стійки, важелі і амортизатори. Найчастіше, першої заміни пружин вимагає передня підвіска — саме в ній навантаження на ці елементи найбільш висока.

Важелі — елементи, призначені для кріплення коліс до кузова авто. Найчастіше, ремонт важелів підвіски передбачає заміну сайлентблоков або кульових опор — основних деталей. За часом і вартості ці заходи зовсім не обтяжливі, в той час, як користь від такого обслуговування дуже велика.

Те ж саме можна сказати і про заміну стійок стабілізатора. Визначити, що вашому авто потрібен ремонт ходової частини можна по характерному ремонт ходової частини авто у Львовістуку з боку передньої підвіски при подоланні навіть невеликих нерівностей на повільній швидкості. Заміна втулок стабілізатора не відніме багато часу, але виконувати її краще в перевіреному сервісі, обладнаному всім необхідним.

Якщо в авто несправні пружини і амортизатори, в першу чергу це позначиться на стані підшипника, колісних дисків і трансмісійного вала. Саме тому заміна підшипника також є вельми затребуваною послугою. Ще один незначний на перший погляд, але найнеобхідніший при більш детальному знайомстві з конструкцією авто момент — заміна пиляків. Саме такі невеликі деталі в кінцевому підсумку визначають якість експлуатації авто.

Найсучасніші і технологічні автомобілі обладнані ходовою з електронним управлінням. Ремонт пневмопідвіски — саме таку назву вона носить — істотно складніше, ніж роботи з традиційними системами. Саме тому заміна Пневмоамортизатор і інші роботи цього роду повинні бути доручені тільки досвідченим висококваліфікованим фахівцям. Всі необхідні послуги з ремонту ходової за прийнятними цінами і на високому якісному рівні виконують майстри «СТО Авто». Ми готові допомогти власникам автомобіля будь-якої марки і моделі і виконати ремонт ходової частини авто у Львові.

Ремонт ходової частини авто за кращими цінами у Львові

Якщо вашому авто знадобився якісний ремонт ходової частини приїжджайте до нас на автосервіс, наші професійні майстри та автомеханіки зможуть відремонтувати будь-який елемент ходової частини.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів