Ремонт Bentley у Львові

Для володарів автомобіля марки Bentley СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс BentleyНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по білоруським дорогах. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Bentley, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Рекомендації автосервісу по ремонту Bentley

ремонт бентліСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Bentley, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Bentley Motors Ltd. — британська компанія-виробник автомобілів класу люкс. У 1998 році увійшла в німецький концерн Volkswagen Group.

Перший автомобіль був сконструйований в 1919 році. Через три роки (в 1922 році) Bentley посів перше місце на перегонах Tourist Trophy. У наступному році за брендовим авто було четверте місце на гонці в Ле-Мані.

Основна увага в виробництві авто було приділено технічному оснащенню, оскільки спочатку передбачалося випускати автомобілі для участі в гонках. На моделі встановлювалися двигуни великого об’єму: 6.5л в 1928 році, 8.0л — в 1930р.

На початку 1930-х рр компанія увійшла до складу Rolls-Royce. Перший спільний автомобіль був випущений в 1933 р.

У 1952 році презентовано найбільший швидкісний серійний седан Continental.

У 1970-х рр компанія презентувала перші моделі з турбодвигуном Mulsanne Turbo і Turbo R.

У період 1990-2000-х рр були випущені моделі: Continental-Azure, Continental R, Continental T, Azure, Turbo RT, Bently EX Speed ​​8, Zagato GTZ, Mulsanne.

У 1998 році компанія вийшла з-під володіння Rolls-Royce і увійшла до складу німецького концерну Volkswagen AG.

У 2012 році компанія представила концепт автомобіля підвищеної прохідності Bentley EXP 9 F. Також під час презентації було заявлено, що автомобіль надійде в продаж в 2016 році.

Міжнародний сайт: http://www.bentleymotors.com/en.html

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Bentley_Motors

Сервіс Bentley

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Bentley у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Бентлі телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів