Ремонт BMW (БМВ)

Діагностика та обслуговування БМВ (BMW) — складне завдання, яке вимагає наявність якісного технічного оснащення і високого професіоналізму працівників. Якісний ремонт БМВ у Львові для всіх модифікацій авто може виконати СТО автосервіс. Наші фахівці виконують ремонтні роботи і не дають приводу турбується щодо обслуговування та подальшої надійності авто.

Особливості ремонту BMW

ремонт bmwАбсолютно всі марки авто, навіть такий бренд як BMW, мають властивість ламатися. Після цього власник думає над вирішенням цього питання і підшукує автосервіс по ремонту БМВ.

Причиною поломки може стати:

 • ➡ поганий стан доріг;
 • ➡ неякісне паливо;
 • ➡ конструктивні прорахунки виробника;
 • ➡ недбала експлуатація.

Якщо вина поломки на стороні виробника і він усуває цю проблему або оплачує ремонт, то інші випадки припускають фінансові втрати самого власника. У будь-якому випадку несправність краще виявити на ранній стадії. Але, крім основних причин, є й ті, які стосуються конкретно БМВ.

Найбільш чутливою в останніх моделях є пневматична підвіска. У зв’язку зі станом наших доріг вона просто не переносить такого випробування. Для того щоб обійтися без ремонту силового агрегату, краще виконати своєчасний ремонт і усунути проблему з підвіскою.

Про автомобілі БМВ

ремонт бмвBMW — німецька автомобільна марка. Головний офіс розташований в Мюнхені, Німеччина. Основне виробництво компанії направлено на випуск легкових і спортивних авто, авто підвищеної комфортності, мотоциклів.

Компанія BMW була заснована в 1917 році як авіамоторні завод.

Перші роки продукція в зв’язку з Першою світовою війною користувалася великим попитом, проте після Версальського договору, компанія була змушена припинити виробництво двигунів для літаків.

Це стало початком краху компанія. Виходом із ситуації послужило перепрофілювання на виробництво двигунів для мотоциклів, а незабаром і самих мотоциклів.

➡ 1923 рік — презентовано перший мотоцикл BMW R32. Він завоював увагу завдяки своїй надійності і швидкісними показниками.

➡ У 1919 році на літаку з двигуном БМВ «Motor-4» був встановлений рекорд в 9 760м. основним фактором розвитку виробництва цих двигунів стало укладення таємного договору з СРСР.

➡ У 1928 році компанія придбала перший автозавод і право на випуск автомобілів Dixi з малим об’ємом двигуна.

На період початку Другої світової війни BMW стала найвідомішою компанією з випуску техніки зі спортивною спрямованістю. На її техніці були встановлені багато світових рекорди (перетин Північної Атлантики, рекорд швидкості на мотоциклі в 297,5км / ч).

➡ У 1933 році виходить модель «303» з брендовим дизайном решітки радіатора. На авто був встановлений шестициліндровий двигун.

➡ У 1936 році вийшла спортивна модель авто «328». Саме вона стала символом якості та надійності бренду, що і привернуло загальну увагу до BMW.

➡ У 1938 році компанією придбана ліцензія на випуск двигунів Pratt — Whitney. Також в цьому році випущений швидкісний мотоцикл, який на той момент розвивав рекордну для нього швидкість в 210км / год.

➡ З приходом Другої світової війни основна увага була приділена виробництву авіадвигунів. У 1945 році всі три заводи були практично повністю зруйновані. У трохи кращому стані опинився головний завод, який демонтували британці.

➡ У 1955 році виходить малолітражний автомобіль «Ісетта», який приносить компанії перший успіх. У 1956 році з’явилася модель 507, яка своїм дизайном екстер’єру перевершила навіть італійців.

➡ У 1959 році випущений автомобіль BMW 700. Він поліпшив фінансове становище фірми, а також приніс множинні нагороди на спортивних автоперегонах.

➡ Період 1960-70гг ознаменувався масовим випуском нових моделей: 1500, 1600-2, 2500, 2800. У цей період випущені перші моделі 3-й, 5-й, 6-й і 7-й серії.

➡ У 1986 році презентовано спортивний автомобіль BMW M3 для участі в шосейно-колійних гонках. Він протягом кількох років неодноразово здобував перемоги.

➡ У 1994 році компанія придбала Rover Group спільно з комплексом з випуску Rover, Land Rover і MG.

➡ У період 1990-2000 були випущені моделі: 850i, купе 8-ої серії, спортивні авто 3-й серії, 5-я серія, Z3 7-ї серії, BMW M Roadster, п’яте покоління седанів 3-й серії, BMW X5 , Z8, Z9.

Сьогодні збірка авто відбувається тільки вручну на п’яти заводах в Німеччині, а також на 22 дочірніх підприємствах.

Офіційний сайт БМВ: bmw.com

Основні несправності БМВ

Мінус БМВ в тому, що у цих машин часто ламаються дверні ручки і розбовтується замок двері. Також часто виникають проблеми з електрообладнанням, рульовим управлінням (після 60-70 тис. Км) передніми пневмостойкі і задніми важелями. В іншому ця машина ламається в силу зносу або в зв’язку з механічними пошкодженнями. У будь-якому випадку необхідно відразу виконати ремонт автомобілів БМВ у Львові, щоб потім не довелося заплатити понад тисячу доларів за ремонт.

Послуги з ремонту БМВ

Виконуємо основні ремонтні роботи автомобілів BMW:

 • Заміна ланцюга ГРМ БМВ;
 • Ремонт турбін БМВ;
 • Заміна масла двигуна БМВ;
 • Заміна амортизаторів БМВ;
 • Заміна пружин БМВ;
 • Заміна стійок стабілізатора БМВ;
 • Заміна колодок БМВ;
 • Заміна гальмівних дисків BMW;
 • Ремонт супортів BMW;
 • Ремонт рульової рейки BMW;
 • Ремонт і заміна радіатора BMW;
 • Заміна антифризу BMW;
 • Ремонт АКПП BMW.

Сервіс БМВ

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки БМВ у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля БМВ телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів