Перевірка компресії в циліндрах двигуна у Львові

Перевірка компресії в циліндрах двигуна  може знадобитися в двох випадках. По-перше, мова йде про пошук причин зниження працездатності ДВЗ. Подібна ситуація, найчастіше, актуальна для автомобілів з великим пробігом. Однак суворі умови експлуатації, а також відсутність якісного і своєчасного обслуговування призводить до прискореного зносу елементів. По-друге, така операція може знадобитися при діагностичних заходах, які проходять перед покупкою автомобіля. Якщо ціна транспортного засобу вельми солідна, але також істотний і пробіг, є сенс досконально перевірити стан агрегатів. Виявлена розбіжність реальних показників з номінальними може стати як причиною для відмови від придбання машини, так і приводом для серйозного торгу.

Робота ДВС

При створенні двигуна інженерами розраховується велика кількість параметрів, які визначають рівень його віддачі і термін служби елементів. Всі деталі ДВЗ підігнані за розміром один до одного, що дозволяє створити герметичну систему, куди не проникають сторонні речовини і навіть частки, якщо цей процес не регламентований комп’ютером. Неважко здогадатися, що найбільш навантаженими компонентами мотора є рухливі частини — поршнева група, система ГРМ. Для підвищення зносостійкості застосовується мастильний матеріал, який дозволяє знизити рівень тертя елементів, покриваючи поверхні масляною плівкою і полегшуючи ковзання.

Двома важливими параметрами роботи ДВС є ступінь стиснення і компресія. У першому випадку мова йде про ставлення обсягу циліндра до об’єму камери згоряння. Чим вище цей показник, тим більше питома потужність мотора. Другий параметр визначається максимальним тиском повітря в циліндрі в той момент, коли поршень знаходиться у верхній мертвій точці в процесі такту стиснення. Природно, чим вище ступінь стиснення, тим вище і компресія.

Як проводиться перевірка компресії в циліндрах двигуна

Перевірка компресії в циліндрах двигуна автомобіля здійснюється за допомогою спеціального пристрою — компресометра. Він підключається до посадкового місця свічки і демонструє свідчення на спеціальному циферблаті. Звичайно, перед виконанням таких робіт слід дізнатися номінальну компресію, яка закладена виробником. Також, якщо перевіряється автомобіль з пробігом, варто дізнатися про допустимі значення. Тобто, у багатьох випадках, якщо реальний показник незначно відрізняється від передбаченого, це не вважається несправністю.

Перевірка компресії в циліндрах двигуна у Львові складається з таких етапів:

  • прогрів мотора
  • від’єднання паливної магістралі
  • видалення свічок
  • підключення вимірювального приладу
  • відкриття дросельної заслінки (вичавити педаль акселератора)
  • включити стартер
  • провести таку ж операцію на кожному циліндрі

Існує також методика перевірки компресії при закритій заслінки. Однак вона дозволяє визначити тільки грубі дефекти.

Куди звернутися?

Якщо Ви не маєте досвіду подібної роботи і потрібного інструменту, доручіть перевірку компресії в циліндрах авто професіоналам. Відзначимо, що результат цих операції може бути причиною для здійснення серйозних відновлювальних заходів, тому потрібно отримати максимально точний результат. Наприклад, повноцінно провести діагностику такого роду зможуть співробітники автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб вирішувати такі завдання в найкоротші терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів