Ремонт та сервіс Saab у Львові

Для володарів автомобіля марки Saab СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс SaabНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по білоруським дорогах. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Saab, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

·         проводимо ремонт будь-якої складності;

·         робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;

·         дотримуємося чітко поставлених термінів;

·         використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;

·         всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;

·         нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

СТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Saab, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Історія компанії Saab

автосервіс SaabSAAB — шведський автомобільний бренд, який на сьогоднішній день належить американському концерну General Motors. Штаб-квартира компанії розташована в Тролльхеттане.

Заснована в 1937 році як виробник військових літаків. У перші повоєнні роки було прийнято рішення налагодити виробництво авто. Першим автомобілем став Saab 92.001. В конструкції авто відразу спостерігався брендовий стиль — чудова аеродинаміка і незалежна підвіска коліс.

Надалі у виробництво було запущено спортивні моделі Saab Standart 92 і 92 DeLuxe, авто класу «люкс» Saab Sonett. Широку популярність брендовому імені принесла модель 1959 року — SAAb 95, а наступна модель — SAAB 96 змогла утримувати лідируючі з продажу позиції ціле десятиліття.

Бренду належить впровадження багатьох технічних нововведень того часу: ремені безпеки (1962), дверні балки з високим ударостійким ефектом, вентильовані гальмівні диски.

У 1990-х роках компанія випустила моделі Saab 9-3, 9-5, 9-2X, 9-7X, 9-4X.

У 2000 році SAAB придбав американський концерн General Motors. У 2011 році компанія оголосила про своє банкрутство.

У 2012 році бренд викупив консорціум National Electric Vehicle Sweden. У 2013 році почалося невелике виробництво авто, а в 2014 році поступили в продаж перші автомобілі.

Міжнародний сайт: http://www.saabcars.com/

  • Сервіс SAAB

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки SAAB у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Сааб телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів