Ремонт Alfa Romeo

Для володарів автомобіля марки Alfa Romeo СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

сервіс Alfa RomeoНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомобілів всіх марок, що пересуваються по українським дорогам. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Alfa Romeo, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Рекомендації автосервісу по ремонту Альфа Ромео

ремонт альфа ромеоСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Alfa Romeo, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Автомобільна компанія Alfa Romeo була заснована в 1910 році. Старт розвитку бізнесу був ознаменований участю в автогонках Targa Florio. У 1925 році автомобіль виграв перший світовий чемпіонат Гран-прі.

У 1954 році компанією був розроблений двигун Alfa Romeo Twin Cam. Цей двигун не сходив з виробництва аж до 1995 року.

У 1970-х рр був випущений автомобіль Alfasud з переднім приводом, який став найуспішнішим серійним авто.

У 1982 році в результаті тісної співпраця з компанією Nissan компанія випустила модель Arna.

Автомобілі Alfa Romeo в 1960-х — 1970-х рр. приносили досить солідний дохід, проте в 1986 році бренд був проданий групі компаній FIAT.

У 1987 році вийшла сенсаційна флагманська модель Alfa Romeo 164 з кузовом від Pininfarina, яка володіла оригінальним дизайном екстер’єру з ледве помітними нотками популярної європейської платформи «tipo fore».

У 1994 році була презентована трьохдверна модель Alfa Romeo 145 з переднім приводом і поперечним розташуванням двигуна, а через пару місяців була представлена ​​п’ятидверна версія. У 2007 році на зміну прийшла модель Alfa Romeo 147.

У 1994 році випущено спортивні автомобілі GTV / Spider з переднім приводом і поперечним розташуванням двигуна.

У 1997 році седану Alfa Romeo-156 присвоєно звання «Автомобіль року» в Європі.

У 1998 році вийшла модель категорії Е Alfa Romeo 166 з переднім приводом і поперечним розташуванням двигуна.

У 2000 році розроблена модель 147, яка отримала звання «Автомобіль 2001 року».

На сьогоднішній день спостерігається падіння попиту на автомобілі Alfa Romeo. У 2012 році було продано всього 130 тисяч, в той час як в 2011 році — 170 тисяч.

Офіційний сайт Альфа Ромео: alfaromeo.com

Сервіс Alfa Romeo

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Alfa Romeo у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Альфа Ромео телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів