Ремонт та відновлення авто після ДТП

Трудомісткість і вартість такої процедури як кузовний ремонт після ДТП безпосередньо залежать від характеру аварії. Іноді можна обійтися виправленням декількох вм’ятин, а іноді ремонт авто після ДТПпотрібна капітальна реставрація з відновленням геометрії корпусу або повного перефарбування машини.

Майстри нашого автосервісу виконають кузовний ремонт і відновлення авто після ДТП будь-якої складності. Ми працюємо на сучасному обладнанні, тому вже скоро ваш автомобіль буде виглядати не гірше, ніж до аварії.

Роботи при ремонті автомобіля після аварії

Щоб повністю відновити машину, що потрапила в дорожньо-транспортну пригоду, потрібно виконати великий обсяг робіт. Реставрація починається з пошуку поломок — для цього автомобіль миють, очищають від стійких забруднень, і оглядають. При огляді може знадобитися демонтаж пошкоджених в зіткненні деталей — часто саме вони блокують доступ до проблемних ділянок.

Якщо при ударі постраждав не тільки кузов, то спочатку усуваються проблеми з ходовою частиною, двигуном або електрикою. Після цього (або паралельно, якщо є така можливість) ми виробляємо кузовний ремонт.

Він включає:

  • Розбирання машини з демонтажем всіх навісних елементів.
  • Відновлення геометрії рами або інших деталей, які можуть бути деформовані в результаті сильного зіткнення.
  • відновлення авто після ДТП у ЛьвовіДемонтаж елементів, лагодження яких неможлива, їх заміну.
  • Усунення великих дефектів — тріщин і пробоїн (при необхідності елементи армуються з виворітного боку або зміцнюються прихованими латками).
  • Вирівнювання поверхні кузова — рихтування, витяжка вм’ятин, заповнення шпаклівкою невеликих заглиблень, подряпин або потертостей.

Коли основні операції будуть завершені, відновлені ділянки шліфуються і грунтуються. Потім кузов машини забарвлюється — або повністю, якщо техніка постраждала сильно, або частково, якщо ремонтувати довелося тільки деякі деталі. Після забарвлення деталі лакуються і поліруються, потім майстри виконують збірку кузова з точною підгонкою його елементів.

Розцінки на ремонт автомобіля після ДТП

Реставрація машини після ДТП, що потрапила в аварію, майже завжди обходиться недешево. Її ціна залежить від:

  • Марки / моделі машини.
  • Вихідного стану автомобіля.
  • Характеру пошкоджень.
  • Їх масштабу.
  • Необхідної терміновості.

У будь-якому випадку точну суму вам може назвати тільки майстер в автосервісі, після огляду техніки та виявлення ушкоджень (явних чи прихованих). Самостійно ви можете розрахувати попередню вартість основних операцій, використовуючи ціни з прайс-листа.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів