Ремонт та сервіс Renault (Рено) у Львові

Любителі автомобілів марки Renault цінують її за доступність, практичність і довговічність. Вони адаптовані до нашого ринку і вітаються більшістю жителів країн СНД. Що не роби, але прийде ремонт та сервіс Renaultмомент, коли буде необхідний ремонт автомобілів Renault у Львові. Що робити в такій ситуації, до кого звернутися? СТО стане вирішенням ваших проблем. Діагностика та обслуговування автомобілів Рено проходить під наглядом справжніх профі, які усунуть всі можливі неполадки в найкоротші терміни.

Особливості ремонту Рено

Всім відомо, що будь-яка машина може дати збій, особливо на наших дорогах, хоча компанія випускає якісні моделі з добре скомбінувати характеристиками. Хоча і ремонт Рено не доставляє великого клопоту і має досить просту конструкцію, найкраще поломки виявляти передчасно або усувати ще до їх появи.

Про автомобілі Renault

Renault — французький виробник легкових автомобілів. Штаб-квартира компанії розташована в Булонь-Бійанкур, що в кількох кілометрах від Парижа.

Історія бренду почалася зі створення в 1898 році невеликою вуатюретки з потужністю двигуна в 0,75л.с. Надалі з’явилися більш потужні моделі. Захоплення автогонками дало свій відбиток на специфіку виробництва.

➡ З 1900р компанія починає випуск потужних автомобілів, з’являються перші автобуси. У світ виходять моделі AG1, Жюва 4.

➡ У роки після Другої світової війни було налагоджено виробництво моделі 4CV, Renault 4.

➡ У 1970-і рр спостерігається стрімкий розвиток бізнесу: відкриваються нові заводи, з’являються моделі Renault 5 і 12, які моментально завойовують увагу потенційних споживачів. В кінці 70-х рр компанія бере курс на американський ринок.

автосервіс Renault

➡ У період 1980-1990-х рр виходять моделі Renault: 9 (Alliance), 25, Espace, Quadra, Grand з подовженою базою, Safrane, універсал Nevada, хетчбек 19, Clio, Clio Symbol, Clio Sport, Laguna roadstar, вантажні авто M. Berliet, Saviem.

➡ У 1991 році Renault завоював ряд нагород: «Автомобіль року», «Автобус року» і «Вантажівка року».

➡ З 1991 по 2000-й були випущені моделі: Scenic, Twingo, Safrane, Zoom, Racoon, Laguna, Nevada, Laguna II, Argos, Megane, Sport Spider, Fiftie, спортивний Spaider, автофургона Kangoo, Definitive, Lahure, Clio 2.

➡ У 1999 році було укладено договір про співпрацю з Nissan. Перша модель Avantime була виготовлена ​​на базі Renault Escape. У 2000 році презентовано всюдихід Koleos.

➡ У 2010 році презентовано автомобіль Dezir — родоначальник нового дизайну Рено.

➡ У 2015 році вийшов мільйонний автомобіль Renault. В цьому ж році презентовано кросовер Kadjar.

➡ Сьогодні автомобілі Renault знайшли свою нішу в області автомобільних гонок. Вони постійно беруть участь в гонках «24 години Ле-Мана», ралі Париж-Дакар.

Міжнародний сайт компанії: http://group.renault.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Renault

Основні несправності Рено

Часто власникам таких машин доводиться звертатися в автосервіс по ремонту Renault у Львові в зв’язку з поломками, основні з яких ми розглянемо детальніше.

  • ➡ Двигун. Фазорегулятор може лякати своїм тріском, при цьому автомобіль може припинити набирати обертів. У зв’язку зі слабкою задньої опорою можуть бути помічені ривки при старті.
  • ➡ Електроніка. Буває трапляються глюки в ЕБУ, які особливо помітні взимку. Обороти можуть різко піднятися а потім впасти до 400 об. і зупиниться в такому положенні.
  • ➡ Трансмісія. Після 60 тис. Км. пробігу зношується диск зчеплення і з’являються стусани.
  • ➡ Ходова. Часто поломки ходової трапляються через опорного підшипника, який потрібно міняти після 50 тис. Км.
  • Сервіс Renault

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Renault у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Рено телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів