Ремонт та сервіс Chery (Чері)

СТО — автосервіс Chery у Львові виконує всі роботи, спрямовані на технічне, гарантійне і післягарантійне обслуговуванням і ремонтом автомобілів Chery.

ремонт та сервіс CheryОстаннім часом автомобілі марки Chery стають все більш популярними. Як і будь-який автомобіль, Chery не застрахований від поломок. Наш СТО-автосервіс у Львові допоможе Вам впорається з будь-якими неполадками Вашого автомобіля.

В нашій СТО можна отримати якісні послуги з поточного ремонту підвіски Chery, фірмовому технічного обслуговування Chery, ремонту електроустаткування Chery, комп’ютерну діагностику Chery, шиномонтажу, балансування коліс Chery, антикорозійного обробці, установці захисту арок Chery, комп’ютерного розвал-сходження коліс Chery, дообладнання автомобіля Chery , тюнінгу автомобілів Chery.

Про автомобілі Chery

Автомобіля Chery з’явилися на ринку зовсім недавно, проте з кожним днем ​​число автомобілістів, які обирають цю марку автомобіля, зростає. Chery Automobile є китайської автомобілебудівної компанією, вона була заснована в 1997 р з ініціативи мерії китайського міста Юшку, який знаходиться в провінції Аньхой. У перекладі з китайського назва автомобіля означає щось на кшталт «особливого благословення». У число акціонерів компанії входять декілька холдингів провінції Аньхой і кілька державних компаній, а також дрібні інвестори. Перші автомобілі вийшли на потік в 1999 р

Переваги ремонту Chery в нашому автосервісі

В нашому СТО по ремонту автомобілів Chery та їх технічного обслуговування є можливості для надання індивідуального підходу і оперативного якісного сервісу. У нас працює тільки кваліфікований персонал, що має якісні знання і великий досвід роботи в автомобільному бізнесі.

автосервіс CheryПости для ремонту автомобілів в СТО оснащені спецінструменту і сучасним обладнанням. Адже саме від якості обладнання і інструментів багато в чому залежить результат виконаних робіт.

Тільки у нас Ви можете придбати оригінальні запчастини до автомобілів Chery за розумними цінами.

Ми не ставимо обмеження на обслуговування автомобілів за віком. Вам не доведеться турбуватися про виборі та купівлі відповідних деталей. Наші фахівці візьмуть всі роботи на себе.

Наша СТО популярна серед власників автомобілів Chery не тільки у Львові, але і по всій Білорусі. Звернувшись до нас, Ви будете впевнені в тому, що необхідні роботи з ремонту та обслуговування Вашого автомобіля будуть проведені якісно і на високому рівні.

Ми виконуємо роботи в максимально короткі терміни.

Перш ніж вибрати станцію технічного обслуговування, пам’ятайте, що своєчасне технічне обслуговування автомобіля є запорукою його ефективної експлуатації та довголіття.

СТО — автосервіс Chery у Львові чекає на Вас!

  • Сервіс Chery

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Chery у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Чері телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів