Ремонт та сервіс Toyota (Тойота) у Львові

Наш автосервіс СТО виконає ремонт автомобілів Toyota у Львові та області за доступною ціною.

ремонт та сервіс ToyotaУ нас ви зможете:

 • ➡ зробити діагностику і регламентне обслуговування автомобілів Toyota;
 • ➡ пройти регламентне обслуговування;
 • ➡ виконати ремонт будь-якої складності;
 • ➡ замінити необхідні деталі.

Величезний досвід роботи і повний спектр пропонованих послуг звільняє вас від пошуку відповідного автосервісу з ремонту Тойота. Ми знаємо всі особливості ремонту, з’ясували елементи, які вимагають додаткової уваги та усуваємо більшість типових проблем.

Особливості ремонту автомобілів Тойота

Знайти підходящу автомайстерню зараз не проблема, але не варто забувати, що вам потрібен ремонт Toyota в Мінську. Автомобіль такого класу вимагає до себе особливої ​​уваги і не кожен фахівець зможе розібратися в причині поломки і тим більше усунути її. Наприклад, автоматична трансмісія, виконана з упором на електроніку, має складну конструкцію. Так просто розібратися в ній не зможе навіть досвідчений електрик. Тут потрібні певні знання, досвід і наявність якісного обладнання.

Ми робимо ремонт наступних моделей Тойота: 4Runner, Altezza, Auris, Avensis, Caldina, Camry, Carina, Celica, Corolla, Crown, Highlander, Hilux, Land Cruiser, Land Cruiser Prado, Mark II, Prius, RAV 4, Sequoia, Tacoma, Tundra, Venza, Verso, Vista, Yaris.

Про автомобілі Toyota

автосервіс ToyotaToyota — великий японський виробник автомобілів. Сьогодні на світовому ринку вона представлена ​​марками Daihatsu, Scion, HINO, Subaru, Lexus.

Історія бренду почалася в 1935 році, коли з’явилося однойменне підрозділ верстатного заводу Toyoda Automatic Loom Works.

➡ У 1936 році презентовано перший пасажирський автомобіль моделі А1. В цьому ж році 4 вантажівки Model G1 відправилися до Китаю, і тим самим вони стали першою експортним продажем.

➡ У 1937 році невеликий підрозділ Тойота перейменували в Toyota Motor Co., Ltd.

➡ У повоєнний час в 1947 році була випущена модель Model SA.

➡ У 1950-х рр компанія зробила ряд розробок. Був випущений позашляховик Land Cruiser.

➡ У 1957 році експортовано в США перша партія автомобілів. Незабаром на території США відкривається філія Toyota Motor Sales, U.S.A. Пізніше були відкриті філії в Бразилії і Австралії.

➡ У період 1960-1980-х рр були випущені моделі автомобілів: Publica, Corolla, Celica, Sprinter, Carina, Tercel, Mark II, Camry, Corsa, Corolla II, 4Runner.

➡ У 1960-х рр до Тойота приєдналися автомобільні компанії Hino і Daihatsu.

➡ У 1983 році підписується договір про співпрацю з General Motors. У 1986 році з конвеєра виходить 50-ти мільйонний автомобіль Тойота. У 1988 році в Тойота стали виходити автомобілі преміум-класу — Lexus.

Початок 90-х рр ознаменувався підписанням договору про пайовий розподіл продукції з Audi, Volkswagen, Hino, Daihatsu.

➡ У 1995 році відкривається дизайнерський центр Tokyo Design Center. У 1996 році вийшов 90-мільйонний автомобіль Тойота. В цьому ж році почалося виробництво мотора з безпосереднім уприскуванням палива (D-4).

➡ У 1997 році виходять моделі з гібридним двигуном: Prius, Coaster і RAV4. У 1998 році запущений у виробництво позашляховик Land Cruiser 100, який на той момент вже був культовим. У 1999 році з конвеєра зійшов 100-мільйонний автомобіль.

➡ У 2011 році компанія заявила про свій намір виробляти автомобілі Toyota Land Cruiser Prado на спільному заводі з Sollers і Mitsui.

Сьогодні компанія Toyota — найбільший виробник легкових автомобілів.

Міжнародний сайт: http://www.toyota-global.com/

Про марку на Вікіпедії: https://ru.wikipedia.org/wiki/Toyota

Основні несправності Тойота

Автомобілі Toyota — елітний клас, популярний серед більшості жителів країн СНД. Він також має властивість ламатися і мати якісь несправності.

 • ➡ Головна причина ремонту — АКПП. Більш надійна механіка, вона ламається набагато рідше.
 • ➡ Поломка двигуна через несправну систему охолодження.
 • ➡ Вихід з ладу гідравлічної плити.
 • ➡ Проблема з гідропідсилювачем.
 • ➡ Проблеми зі стартером, амортизаторами.

  Сервіс Toyota

  Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Toyota у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Тойота телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів