Ремонт Rolls Royce у Львові

Для володарів автомобіля марки Rolls Royce СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс Rolls RoyceНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по дорогах України. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Rolls Royce, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів

СТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Rolls Royce, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Rolls-Royce — британська компанія з виробництва автомобілів і авіадвигунів. Компанія заснована в 1904 році. У 71-му компанія була націоналізована через банкрутство. У 1973 році автомобільний підрозділ було відокремлено, а в 1987р приватизовано урядом і отримало назву Rolls-Royce plc.

автосервіс Rolls RoyceПерший автомобіль був випущений в 1904 році. У 1904-06гг з’явилися моделі 12PS, 15PS, 20PS, 30PS.

У 1906 році вийшла модель Silver Ghost. Вона була сконструйована на основі шасі Rolls-Royce 40/50 HP. Автомобіль став одним з найвідоміших в світі.

У 1925 році йому на зміну прийшов Phantom I. Старомодний дизайн і погана керованість не принесли успіху, а тому була розроблена нова модель Phantom II.

У 1931 році компанії супроводжувала удача, і вони придбали свого конкурента — Bentley.

Компанія Rolls-Royce починаючи з 1949 року випустила серію люксових моделей: Silver Wraith, Silver Dawn, Silver Cloud.

У 1971 році компанію спіткало банкрутство, однак його під опіку взяло уряд і субсидувала 250 млн доларів. У тому ж 71-му році була розроблена модель кабріолета Rolls-Royce Corniche.

У 1975 році з’явився серійний авто Rolls-Royce Camague. У 1977 році презентовано лімузин Silver Wraith II з восьмициліндровим двигуном об’ємом в 6,75л.

У 1982 році з’явився восьмициліндровий Silver Spirit. У 1996 році вийшла модернізована версія Silver Spirit — Rolls-Royce Silver Dawn.

Автомобіль Silver Spur II Touring Limousine став найпрестижнішою моделлю компанії. Вона випускалася в рік лише в кількості 25 штук.

У 1998 році компанія перейшла у володіння BMW. У 2000 році вийшли перші моделі під керівництвом BMW: кабріолет Corniche і 4-дверний подовжений седан Park Ward.

У 2003 році була презентована нова модель Rolls-Royce.

Офіційний сайт: http://www.rolls-royce.com/

  • Сервіс Rolls-Royce

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Rolls-Royce у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Rolls-Royce телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів