Ремонт та сервіс Jeep у Львові

Для володарів автомобіля марки Jeep СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс JeepНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по українським дорогам. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Jeep, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

·         проводимо ремонт будь-якої складності;

·         робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;

·         дотримуємося чітко поставлених термінів;

·         використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;

·         всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;

·         нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Поради по ремонту Jeep

автосервіс JeepСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Jeep, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Jeep — американська автомобільна марка авто. Випускається компанією Chrysler, яка на даний момент входить в концерну FIAT. Штаб квартира розташовується в Детройті.

У 1963 році компанія American Motors випустила перший автомобіль підвищеної прохідності під назвою Jeep. В автомобілі були присутні багато схожих рис з його військовим побратимом.

У 1983 році була випущена абсолютно нова модель джипа під назвою Jeep Cherokee. У люксововой комплектації автомобілі поставлялися під назвою Wrangler.

У 1986 році була презентована нова модель Wrangler.

У 1992 році представлено нове покоління Jeep Grand Cherokee.

У 1997 році компанія випустила 6-е покоління позашляховиків Wrangler. Наступного року вийшло нове покоління Grand Cherokee. У 1999 році почався випуск чергового покоління Cherokee з 6V і 8V двигуном.

У 2000-х рр були вдосконалені багато технологій: кузов з високоміцного пластика для зниження ваги авто, невелика камера в приладовій панелі (висилає фото викрадача), система Quadra-Drive. У ці році були презентовані нові моделі авто: Jeep Commander 2, Grand Cherokee 2001.

Міжнародний сайт: http://www.jeep.com/en/

Сервіс Jeep

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Jeep у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Jeep телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів