Ремонт та сервіс Maserati у Львові

Для володарів автомобіля марки Maserati СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс MaseratiНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по дорогам України. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Maserati, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

·         проводимо ремонт будь-якої складності;

·         робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;

·         дотримуємося чітко поставлених термінів;

·         використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;

·         всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;

·         нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Рекомендації по обслуговуванню та ремонту Maserati

автосервіс MaseratiСТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Maserati, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Maserati — італійський виробник комфортабельних автомобілів спортивного та бізнес-класу.

Компанія була заснована в 1914 році під назвою Officine Alfieri Maserati.

У 1926 році на гонках Тарга Флоріо був представлений перший серійний автомобіль Maserati Gran Prix 1500. У наступному році модель Tipo 26 стала чемпіоном Італії.

У 1929 році на авто Tipo V4 був встановлений рекорд швидкості в 246км / год на дистанції в 10 км.

У 1933 році компанія впровадила установку гідропідсилювачів гальм на гоночних авто.

У 1939 році компанія увійшла в концерн Orsi Gruppo. У 1939 -40гг авто Maserati 8CTF здобув перемогу на гонках Indianapolis 500.

У 1947 році був презентований перший авто класу GT — А6 1500. Його дизайн кузова виконаний італійською компанією Pininfarina. Дорожні версії A6 1 500 були буквально ручної роботи і представляли абсолютно індивідуальні автомобілі. Вони оснащувалися практично гоночним шасі і 6-циліндровим двигуном з об’ємом в 2.0л.

У 1954 році модель Maserati 250F здобула перемогу в Formula 1. У 1957 році модель 250F став чемпіоном світу. На цьому гоночна кар’єра компанії завершила свою діяльність і повністю перейшла на виробництво серійних дорожніх авто.

1957 поклав початок випуску серійних дорожніх автомобілів. Першою моделлю став Maserati 3500GT. Він представляв собою авто з шестициліндровим двигуном Twin Cam і обсягом в 3.5л. Дизайн кузова розробила міланська компанія Touring.

У період 1960-1970-х рр компанія випустила моделі: Sebring, седани Mistral і Quattroporte, Ghibli (купе), Indy (спільна з французами розробка), Bora, Indy 2 + 2, Merak, Merak SS, Khamsin, Kyalami.

У 1968 році партнером компанії стала французька автомобільна компанія Citroen.

У 1976 році був представлений перший автомобіль представницького класу-Quattroporte III. Він повинен був скласти конкуренцію BMW і Mercedes.

У 1989 році презентована модель Shamal з восьмициліндровим двигуном 3.2 Biturbo і потужністю 325л.с. Незабаром також з’явився перший спортивний автомобіль — Karif.

У 1995 році 90% акцій компанії перейшли в руки Fiat Auto SpA. Перший автомобіль під патронажем FIAT став Quattroporte IV Evoluzione.

У 1997 році відбулося об’єднання Maserati з Ferrari. У 1998 році після модернізації заводу був випущений автомобіль Maserati 3200 GT.

У 2002 році компанія презентувала модель Spyder GT.

У 2011 році був представлений новий концепт-кар кросовера Kubang. У 2016 році компанія планує почати виробництво свого першого позашляховика — Levante.

Офіційний сайт: http://www.maserati.com/

Сервіс Maserati

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Maserati у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Maserati телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів