Ремонт і сервіс Ssang Yong у Львові

Для володарів автомобіля марки Ssang Yong СТО-автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт Ssang YongНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по дорогам України. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Ssang Yong, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

·         проводимо ремонт будь-якої складності;

·         робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;

·         дотримуємося чітко поставлених термінів;

·         використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;

·         всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;

·         нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

СТО-автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Ssang Yong, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Історія розвитку компанії Ssang Yong

Ssang Yong — корейська автомобільна компанія. Займає четверте місце серед корейських автовиробників легкових авто. Штаб-квартира розташовується в Сеулі.

автосервіс Ssang YongКомпанія заснована в 1954 році. Спочатку займалася випуском військових джипів.

У 1967 році налагодила експорт автобусів до В’єтнаму. У 1974 році почалися розробки позашляховиків з жорстким і м’яким верхом. У 1982 році компанія освоїла виробництво самоскидів.

У 1986 році Ssang Yong стала співвласником компанії Donga Motor Co. У 1988 році були випущені позашляховики Korando Family на повному приводі.

У 1988 році Ssang Yong придбала автовиробника Panther. Через три роки (1991) почалося виробництво родстера Kalistra, який був розроблений компанією Panther.

У 1993 році концерн Mercedes-Benz AG стає акціонером Ssang Yong. всі розробки ведуться під його початком.

У період 1990 -2000-х рр були випущені моделі Musso, TRANSSTAR, Istana, KORANDO NEW, Chairman, Rexton, Musso Sports, New Chairman, Rodius, KYRON, ACTYON.

У 2010 році компанія була викуплена індійським автомобільним концерном Mahindra & Mahindra.

Міжнародний сайт: http://www.smotor.com/en/index.html

  • Сервіс Ssang Yong

    Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Ssang Yong у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Ssang Yong телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів