Ремонт турбіни авто у Львові

Реставрація або ремонт турбіни автомобіля проводиться в разі виходу механізму з ладу. Такі ексцеси відбуваються на досить великих

Ремонт турбін у Львові

пробігах транспортного засобу. Природний знос рухомих елементів неминучий, тому, рано чи пізно, деталі таких агрегатів виходять з ладу. Однак, існують чинники, які прискорюють процес досягнення компонентами критичної вироблення. Йдеться про нестачу мастильного матеріалу. Незважаючи на те, що механізм схильний вельми істотним навантаженням, він не має власного резервуара з маслом, тому використовується рідина, заправлена ​​в двигун. Отже, системою мається на увазі деяка витрата масла — до цього потрібно бути готовим. Також важливо постійно стежити за рівнем і заповнювати його, якщо він знижується щоб не знадобився ремонт чи реставрація турбіни.

Конфігурації моторів з турбінами

Все більшу популярність в наші дні отримують турбовані ДВЗ. Установка нагнітачів дає можливість підвищувати динамічні характеристики автомобіля без збільшення обсягу двигуна. Отже, незважаючи на збільшення потужності, не відбувається збільшення витрати палива. До використання таких агрегатів вдаються навіть ті автовиробники, які довгий час встановлювали на свої моделі тільки атмосферні бензинові ДВЗ. Що ж стосується дизелів, то вони поголовно оснащені турбінами які часто потребують ремонту, оскільки інакше не виходить домогтися високих показників.

Турбіна призначена для примусового нагнітання повітряної маси в камеру згоряння. Пристрій працює за рахунок потоку відпрацьованих газів, який розкручує крильчатку. Однак у такої системи є недолік, названий в середовищі автомобілістів «турбоями». Він може призвести до затримок у спрацьовуванні механізму, оскільки йому необхідно набрати потрібні робочі обороти.

Ціни на ремонт турбін

Послуга Ціна
Демонтаж-монтаж турбіни Від 1100 грн.
Реставрація турбіни Від 3000 грн.
Ремонт турбіни Від 3000 грн.

Етапи реставрації або ремонту турбіни

Ремонт турбіниПеред тим як робити реставрацію або ремонт турбіни авто слід провести діагностику.  Однак деякі прояви неполадок можна відстежити і самостійно. Наприклад, сторонні звуки при роботі пристрою. Якщо Ви помітили такі симптоми — поспішіть в сервіс, щоб зробити ремонт турбіни. Можливо, серйозна поломка ще не відбулася, тому ціна відновлювальних робіт буде не настільки велика. Також слід звернути увагу на витікання мастильного матеріалу, які необхідно припиняти в найкоротші терміни.

Зустрічаються операції:

 • заміна вала;
 • заміна підшипників;
 • установка нових кілець;
 • ремонт корпусу;
 • заміна колеса компресора;
 • заміна жаровідбивача.

Якщо Ваш автомобіль знаходиться в поважному віці, ремонт турбіни не завжди доцільний. Інший раз дешевше встановити старий агрегат в зборі.

Як здійснюється ремонт турбін дизельних двигунів у Львові

Ремонт турбін дизельних двигунів авто починається з діагностики. Ознаки наявності дефектів, часом, очевидні навіть не самому досвідченому водієві. Наприклад, при відмові пристрою відчувається різка втрата потужності автомобіля. Також неважко помітити сторонні звуки, які з’являються при роботі агрегату. Але, в будь-якому випадку, перш за все, проводиться огляд і перевірка механізму.

Ремонт турбін дизельних двигунів включає в себе такі етапи:

 • від’єднання патрубків
 • відключення пристрою
 • демонтаж
 • дефектовка
 • очищення
 • заміна зношених елементів
 • збірка
 • монтаж і підключення

Ціна відновлювальних робіт нерідко виявляється досить високою. Тому багато автомобілістів приймають рішення про встановлення уживаного механізму в зборі.

Куди звернутися, якщо потрібен ремонт турбіни у Львові?

Для якісного ремонту або реставрації турбіни слід звертатися до профільних фахівців або в сервіси, де вони працюють. Це дозволить бути впевненим, що всі операції виконуються грамотними фахівцями. Наприклад, доручити таку процедуру Ви можете співробітникам автосервісу «СТО Авто», розташованому у Львові. Там Ви знайдете не тільки досвідчених майстрів, а й всі необхідні запчастини для проведення ремонту та реставрації турбіни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів