Ремонт дизельних двигунів

Дизельні двигуни внутрішнього згоряння мають найширше застосування в сучасному автомобілебудуванні. Вони заслуговують високі відгуки за свою потужність, економічність і ремонт дизельного двигунаефективність, а також мають високу надійність. При цьому дизелі, на відміну від бензинових моторів, вимагають особливого підходу до ремонту і технічного обслуговування. Автосервіс «СТО Авто» у Львові пропонує недорого професійний ремонт дизельних двигунів автомобілів провідних світових марок. Ми гарантуємо високу якість проведення усіх видів відновлювальних та ремонтних робіт.

Дизельні мотори автомобілів провідних марок традиційно відрізняються високою надійністю і значним експлуатаційним ресурсом. При правильному обслуговуванні і дотриманні вимог по експлуатації вони часто здатні прослужити автовласникові протягом багатьох років.

Однак у вітчизняних умовах ці вимоги дотримуються далеко не завжди. До того ж, накладається залишає бажати кращого якість дизельного палива, моторного масла і запчастин на ринках і в магазинах. Результатом цього стають поломки і ремонт дизельних двигунів, ціна якого може досягати досить значних сум.

Вартість ремонту дизельного двигуна

Послуга Ціна
Ремонт дизельного двигуна (ДВС) Від 3000 грн.

Якісний ремонт дизельних двигунів у Львові

Для запобігання зайвих витрат автовласникам необхідно звертати особливу увагу на «поведінку» мотора свого автомобіля, відстежуючи перші ознаки виникаючих проблем. До таких ознак можна віднести:

  • проблеми з запуском двигуна;
  • виділення з вихлопної труби диму чорного, білого, сірого кольору;
  • падіння потужних характеристик;
  • нестійка робота силового агрегату.

дизельний двигунУ кожному з цих випадків виконувати ремонт дизельних двигунів рекомендується терміново. Найчастіше це дає можливість автовласникові значно скоротити витрати. Так однією з основних причин поломки дизеля є низька компресія, яку можна визначити за наявністю труднощів із запуском холодного двигуна. При своєчасному зверненні до фахівців вирішити проблему в більшості випадків вдається порівняно дешево і швидко, якщо ж затягнути зі зверненням, то може знадобитися дорогий ремонт дизельних двигунів. Тому ігнорувати будь-які зміни в роботі мотора вкрай не рекомендується – це може бути пов’язано з серйозною поломкою, усунення якої потребує значних витрат. Те ж саме можна сказати і про інших перерахованих ознаках, які можуть вказувати на виникнення серйозної несправності силового агрегату, що вимагає термінового усунення.

Зрозуміло, для виконання ремонтних робіт з дизельними двигунами сучасних автомобілів провідних виробників необхідно вибирати тільки дійсно професійні сервіси. Це відноситься і до рівня технічної оснащеності, і до рівня кваліфікації персоналу. Автосервіс «СТО Авто» пропонує за вигідну вартість кваліфікований ремонт дизельних двигунів, що виконується силами досвідчених фахівців на найсучаснішому обладнанні.

Крім того, у нас Ви зможете порівняно дешево купити найякісніші запчастини для дизельного силового агрегату і кращі витратні матеріали. Це позбавляє автовласників від зайвого клопоту і дозволяє істотно скоротити витрати на якісний і професійний ремонт дизельних двигунів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів