Ремонт та сервіс SMART у Львові

Smart — це автомобілебудівна компанія, що належить гігантові Daimler AG. Концерн розвивається за участю двох корпорацій — швейцарської Swatch і німецької Mercedes-Benz. Назва безпосередньо ремонт та сервіс SMARTвказує на спільне підприємство — Swatch Mercedes ART. Концерн був створений в 1994 році, і зайнявся виробництвом міських малолітражних автомобілів. Незвичайний дизайн і технології, запозичені у Mercedes-Benz, дозволили моделям знайти чималу кількість шанувальників. Невеликі габарити полегшують переміщення в великих містах і дозволяють не відчувати проблем з паркуванням. Крім класичних модифікацій, також в лінійці компанії представлені і електрокари. Сьогодні продукція компанії офіційно представлена ​​в нашій країні. Деякі моделі використовуються в сервісах каршерінга.

АВТОМОБІЛІ

Більшість автомобілів марки розраховане на розміщення двох чоловік. Однак існують версії і з заднім рядом сидінь. Відзначимо наявність заряджених версій від компанії Brabus (тюнінг-ательє, що спеціалізується на доопрацюванні моделей Mercedes). Незважаючи на невеликі габарити, автомобілі демонструють досить непогані показники безпеки. Вони також оснащуються передовими системами, що допомагають водієві в екстрених ситуаціях. На сьогоднішній день в лінійці представлено три модифікації — 2-х і 4-місна, а також двомісний кабріолет.
Розглянемо деякі моделі концерну:

 • City-Coupe
 • Crossblade
 • Roadster
 • Fortwo
 • Forfour
 • Fortwo Electric Drive
 • ForFour Electric Drive

Автомобілі концерну досить рідко зустрічаються за межами великих міст. Особливо це актуально для України.

Експлуатація

автосервіс SMARTНеобхідно розуміти, що моделі мають безпосереднє відношення до преміального сегменту. З цього випливає, що агрегати, якими обладнані машини, досить чутливі до якості обслуговування. Всі регламентні операції повинні виконуватися точно в зазначені виробником терміни. Також важливим є використання гідних витратних матеріалів і технічних рідин. Ціна таких матеріалів може здатися високою, але використання дешевих елементів може досить швидко привести до серйозних поломок. Також виконання робіт слід доручати досвідченим фахівцям автосервісів Smart, які, найчастіше, знаходяться під одним дахом з майстернями Mercedes.

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ?

Вибір сервісного центру в разі необхідності здійснення ремонту Smart — Це дуже важливий етап будь-яких відновлювальних робіт. Саме від кваліфікації майстрів та наявності належного обладнання залежить успіх заходів. Наприклад, Ви можете скористатися послугами Автосервісу Кволіті Моторс, розташованого у Львові. В цьому випадку можна бути впевненим, що навіть найскладніша проблема буде усунена в найкоротші терміни.

Деякі переваги ремонту Smart у нашому автосервісі:

Безкоштовна діагностика

 • Ремонт ДВС  будь-якої складності
 • кузовний цех
 • малярський цех
 • Сервіс Smart

  Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Smart у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Смарт телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів