Заміна свічок запалення

Заміна свічок запалення — операція, з необхідністю якої стикався кожен автовласник. Традиційним сигналом, про те, що назріла необхідність такого ремонту, являються зміни в роботі двигуна — зокрема, звук. Ресурс роботи свічок для авто кожної моделі розрізняється, а зразковий графік таких робіт визначається в технічному регламенті. Складність лише в тому, що іноземні виробники часто не враховують якості нашого вітчизняного бензину, а тому заміну свічок запалення у Львові доводиться проводити на порядок частіше.

Подібні роботи можна здійснити і самостійно — важливо лише мати достатні технічні навички і розбиратися в тому, які деталі підходять саме вашому авто. В цьому випадку за заміну свічок запалення ціна дорівнюватиме вартості самих запчастин. Якщо ж ви вважаєте за краще економити свій час або слабо орієнтуєтеся в облаштуванні авто, будь-які сервісні роботи, до тому числі і заміну свічок запалення, недорого і на високому виконають фахівці «СТО Авто».

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що цей інтернет-ресурс (у тому числі вказані ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт міняється залежно від марки автомобіля, його віку і технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів