Заміна ланцюга ГРМ

Заміна ланцюга ГРМ — це складна і дорога операція, яка, проте, відноситься до регламентного обслуговування ДВС. Тобто, приводні елементи системи газорозподілу є расходниками. заміна ланцюга ГРМЗвичайно, їх термін служби дуже тривалий, але залежить від підходу до обслуговування автомобіля, а також рівня навантажень, які отримує транспортний засіб. Відмітимо, що, на відміну від ременів, які також часто використовуються як елементи ГРМ, ланцюг, звичайно ж, не рвуться, а, зважаючи на особливості матеріалу, розтягуються. Цей процес відбувається поступово, що дає автомобілістові час підготувати усе необхідне для виконання операції по заміні деталей. Відмітимо, що симптоматику порушення роботи системи ГРМ можна відстежити самостійно. На початкових етапах вона проявляється характерним металевим призвуком при роботі ДВС. З часом він переростає у відчутний шум і навіть гуркіт.

Робота системи

Функціонування двигуна припускає постійне спалювання палива, за рахунок чого відбувається вироблення енергії, яка, проходячи агрегати трансмісії, потрапляє на колеса і дозволяє автомобілю рухатися. Звичайно, горіння неможливе без кисню, тому також потрібно постійне подання повітря для формування суміші. Потрібне і відведення газів, які з’являються в процесі роботи мотора. В зв’язку з цим передбачена система клапанів. На циліндрах сучасних ДВС найчастіше встановлює по 4 таких елементу. Частина з них відповідає за впускання повітря, а інша — за відведення газів.

Звичайно, відкриватися і закриватися самі по собі клапани не можуть — їх приводять в рух розподілвали. Зазвичай таких деталей встановлюється дві — одна на впусканні і одна на випуску. Вони, у свою чергу, живляться енергією коленвала. Зв’язок здійснюється за допомогою ременя або ланцюга (залежить від конфігурації ДВС). Звичайно, ланцюги мають триваліший термін служби, проте і їх заміна обійдеться істотно дорожче.

Вартість заміни ланцюга ГРМ

Послуга Ціна
Заміна ланцюга ГРМ Від 1600 грн.

Виконання операцій

Заміна ланцюга ГРМ автомобіля вимагає придбання комплекту запчастин. Ціна оригінальних елементів дуже висока, тому Ви можете розглянути варіант купівлі якісних аналогів. Проте застережемо від вибору найдешевших елементів від маловідомих виробників. Відмітимо, що вартість подібних робіт також дуже чимала, тому, якщо зважаючи на використання неякісних деталей Вам доведеться незабаром проводити ці операції повторно, вигода від такої купівлі повністю знівелює.

Розглянемо основні етапи:

  • Злив мастильного матеріалу
  • Демонтаж клапанної кришки
  • Демонтаж кожуха ГРМ
  • Видалення ланцюга, планки, натяжителя і зірок (якщо необхідно)
  • Очищення посадочного місця
  • Установка нового ланцюга (і зірок, якщо вони міняються)
  • Складання

ланцюг ГРМВідповідальним етапом є виставляння фаз газорозподілу. Такі операції проводяться по спеціальних мітках і вимагають професійного інструменту.

Вибір техцентра

Якщо Ви не маєте досвіду і спеціальної підготовки, братися за самостійне виконання заміни ланцюга ГРМ авто украй не рекомендується. Допущені при виконанні таких заходів помилки негативним чином позначаться на роботі системи і, відповідно, усього двигуна. З цієї причини рекомендуємо скористатися послугами професіоналів з автосервісу Авто СТО, розташованого у Львові. Тут подібні операції є рядовыми, що дозволяє здійснювати їх в найкоротші терміни і з гарантією якості.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів