Заміна масла в МКПП

Технічне обслуговування МКПП — поширена послуга, оскільки велика кількість автовласників має у розпорядженні транспортні кошти, оснащені трансмісією саме такого типу. Заміна масла в КПП такого типу — основна операція по її сервісному обслуговуванню. Вона досить проста, проводиться швидко і не віднімає багато засобів. Крім того, до радості автовласників, звиклих зі всім справлятися самостійно, — виконати повну заміну масла в КПП такого типу простіше — з гарячої трансмісії уся масло зіллється через 40-50 хвилин. Втім, якщо у вас немає часу на проведення цієї роботи або бракує досвіду — доручити заміну масла в коробці передач механічного типу завжди можна досвідченим професіоналам «СТО Авто» у Львові.

В середньому, механічна трансмісія вимагає оновлення змащуючої рідини вже після 45 тисяч кілометрів пробігу. Для автомобілів соліднішого віку, на рахунку яких вже більше двохсот тисяч пройдених кілометрів, таку послугу варто організовувати частіше — кожні 30 тис. км. Визначити, що прийшло час для візиту в сервіс, можна за характерними ознаками — витоку масла або ускладненому перемиканні передач. На заміну масла в КПП ціни залишаються невисокими. Такі роботи в сервісі будуть проведені за невеликий проміжок часу, а вартість послуг буде прийнятна для будь-якого бюджету. Тільки якісні витратні матеріали і дбайливе професійне обслуговування чекають ваш автомобіль в «СТО Авто» у Львові.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що цей інтернет-ресурс (у тому числі вказані ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт міняється залежно від марки автомобіля, його віку і технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів