Заміна охолоджувальної рідини

Заміна охолоджувальної рідини у Львові для автомобілістів далеко не другорядна. Ця експлуатаційна рідина забезпечує захист двигуна від внутрішніх корозійних утворень, а також нормалізує теплові параметри роботи силового агрегату. Заміну антифризу у Львові можна здійснити в одному з десятків техцентров, але отримати дійсно надійні послуги від професіоналів, що застосовують якісні витратні матеріали, можна тільки в перевіреному автосервісі.

Якість заміни тосола і будь-яких інших сервісних послуг в «СТО Авто» перевірили вже тисячі автовласників, чиї машини працюють надійно і безвідмовно. Для багатьох сьогодні залишається більш ніж актуальним питання про заміну тосола на антифриз. За великим рахунком, тосол є одним з видів антифризу і відрізняється від нього деякими характеристиками, зокрема — температурою, при якій відбувається закипання. Нижній температурний поріг, при якому відбувається замерзання, і в тому, і в іншому випадку складає нижче сорока градусів за Цельсієм. Іншими словами, заміна одного типу рідини на іншій не є необхідним заходом у більшості випадків, і орієнтуватися при ухваленні рішення необхідно на приписи виробника. На заміну антифризу ціна залишається невисокою, крім того, за бажання і умінні, можна здійснити її самостійно.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Зверніть увагу на те, що цей інтернет-ресурс (у тому числі вказані ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт міняється залежно від марки автомобіля, його віку і технічного стану автомобіля.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів