Заміна приводних ременів авто

Заміна ременя генератора — послуга, що називається, на слуху, але мало хто дійсно знайомий з її специфікою добре. Рульова передача дозволяє приводити в дію деякі рухові елементи — генератор, а також водяний і рульовий насоси. У разі обриву, наслідки можуть бути плачевними, а тому вчасно зроблена заміна приводних ременів здатна захистити автомобіль і продовжити термін експлуатації функціональних вузлів.

Залежно від марки, моделі і індивідуальних особливостей комплектації, конструкція авто може містити різну кількість ременів. Кожен з них виконує відповідальну функцію, тому необхідно регулярно перевіряти міру їх натягнення і, при необхідності, виконувати заміну приводного ременя, термін експлуатації якого збігає. Виконувати таку перевірку можна як в сервісі, так і самостійно, а ось ремонтні роботи, пов’язані з приводним ременем, — заміну, регулювання натягнення — слід доручити професіоналам. Ці і багато інших послуг для вас швидко, якісно і недорого зроблять майстра «СТО Авто» у Львові.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що цей інтернет-ресурс (у тому числі вказані ціни на послуги) носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт міняється залежно від марки автомобіля, його віку і технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів