Заміна ролика натяжителя приводного ременя

Заміна ролика приводного ременя автомобіля відбувається при досягненні елементом критичного рівня зносу. На щастя, більшість цих деталей видно неозброєним оком, а їх огляд і перевірка не вимагає демонтажу устаткування. Отже, необхідно регулярно проводити діагностику цих компонентів системи. Часто ролики, чий стан близький до виходу з ладу, починають видавати при роботі сторонні звуки. Не варто їх ігнорувати, оскільки це прямий сигнал до заміни. Відмітимо, що нерідко ролики люфтят, що призводить до прискореного зносу ременів. Їх обрив миттєво припинить роботу агрегатів, які вони приводять в дію.

Призначення елементів

Енергія, яку виробляє силовий агрегат, йде в трансмісію не повністю. Її частина спеціально розрахована на живлення навісного устаткування. Саме тому передній хвостовик колінчастого валу закінчується шківом. На нього надіваються ремені, які здійснюють передачу енергії від роботи ДВС до додаткових механізмів. Такий зв’язок дозволяє агрегатам працювати, забезпечуючи автомобіль усім необхідним функціоналом. Відмітимо, що в системі ремінного приводу також важливу роль грають ролики. Вони розташовуються не лише безпосередньо на агрегаті, але і на шляху пролягання ременя. Це необхідно для того, щоб елемент завжди знаходився в потрібній напрузі і не провисав.

Випробовуючи серйозні навантаження, компоненти приводних систем піддаються процесам природного зносу. Якісні деталі можуть виходжувати по 70-90 тисяч кілометрів, проте, жодна з них не здатна працювати вічно. Звичайно, багато що залежить від завантаженості вузла. Наприклад, насос Гура використовується постійно, а компресор кондиціонера тільки в теплий час року.

Виконання процедури

Для заміни ролика натяжителя приводного ременя авто також знадобитися сам ремінь і обвідною елемент (якщо він передбачений конструктивно). Нерідко на ринку зустрічаються комплекти таких запчастин. Ціна набору зазвичай нижче, тому така купівля дуже вигідна. Відмітимо важливість вибору якісної продукції. Зверніть увагу бренди, які встигли зарекомендувати себе.

Розглянемо етапи:

  • Демонтаж устаткування
  • Видалення ременів і роликів
  • Установка нових елементів
  • Монтаж

При видаленні устаткування для забезпечення доступу, оглянете стан елементів приводу і інших агрегатів. Якщо вони мають сліди вироблення, заплануйте їх заміну.

Вибір сервісу

Доручіть заміну ролика натяжителя приводного ременя досвідченим фахівцям. Професіонали зможуть виконати усі процедури швидко і з гарантією якості. Наприклад, Ви можете скористатися послугами висококваліфікованих співробітників техцентра «СТО Авто», розташованого у Львові. В наявності Ви знайдете усі необхідні запчастини якы будуть віддразу встановлені на ваш автомобіль фахівцями з великим стажем.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів