Ремонт Chrysler

Для володарів автомобіля марки Chrysler СТО автосервіс у Львові надає широкий спектр послуг з техобслуговування і ремонту. До кожного клієнта практикується індивідуальний підхід, що дозволяє вирішити поставлені завдання якісно і оперативно.

ремонт та сервіс chryslerНаш автосервіс оснащений сучасним висококласним устаткуванням і достатніми площами для ефективної роботи. У штаті техстанції працюють співробітники з багаторічним досвідом в сфері ремонту та обслуговування автомашин всіх марок, що пересуваються по українським дорогам. Для кожного замовника призначається майстер високої кваліфікації, який проведе обслуговування вашого автомобіля відповідно до вимог та рекомендацій виробника. Наші співробітники в своє роботі використовують тільки новітні технології і документацію концерну Chrysler, що гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми дотримуємося таких принципів:

  • проводимо ремонт будь-якої складності;
  • робимо ретельну діагностику, як машини в цілому, так і окремих вузлів;
  • дотримуємося чітко поставлених термінів;
  • використовується тільки найкраще сучасне обладнання, новітні матеріали, комплектуючі та автодеталі від зарекомендували себе виробників;
  • всі запчастини мають сертифікати якості і екологічності;
  • нами проводиться, як ремонт окремих вузлів автомобіля, так і комплексне обслуговування, в яке входить ремонт, заміна що вийшли з ладу частин і мають великий відсоток зносу елементів.

Автосервіс рекомендує автовласникам регулярно проходити сервісне обслуговування і огляд Chrysler, щоб продовжити експлуатаційний термін і створити умови для безпечного руху. На всі проведені роботи і автодеталі надається гарантія. Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Про автомобілі Крайслер

ремонт крайслерChrysler — американська автомобільна компанія. Спеціалізується на випуску автомобільних марок Chrysler, SRT, RAM, Dodge і Jeep.

Компанія заснована в 1924 році. У цьому ж році вийшов перший автомобіль Chrysler-70 з 6V двигуном. На нього були встановлені гідравлічні гальма на всі колеса. У перший рік продажів було продано 32 000 примірника.

У 1926 році презентовані більш комфортабельні моделі Chrysler Foyr, а потім вже і Chrysler Imperial Six.

У 1928 році компанія викупила марку Dodge. У тому ж році були випущені моделі марок Plymouth і DeSoto.

У 1949 році компанія випускає автомобілі з запуском авто за допомогою ключа запалювання.

У 1978 році керівництво компанією Chrysler Europe передається концерну Peugeot-Citroen.

Кілька років по тому до компанії приєдналися Lamborghini (1987) і AMC (American Motors Corporation) спільно з відділенням Jeep.

У період 1985-1989гг Chrysler веде розробку невеликих економічних автомобілів спільно з Mitsubishi Motors і Renault.

У 1988 році з’являються легкові авто, вантажівки і пікапи Eagle.

У 1992 році презентована модель Chrysler Concorde. У 1997 році з’явилася люксовая версія LHS з об’ємом двигуна в 3.5л і потужністю в 257л.с.

У 1993 році вийшов у світ передньопривідною Chrysler Neon. У 1994 році презентована одна з кращих моделей компанії — Chrysler Cirrus. Вона має відмінну керованість, чудову динаміку і насичену стандартну комплектацію.

Корпорація Chrysler в 1998 році об’єдналася з концерном Daimler-Benz і в підсумку отримало назву Daimler Chrysler.

У 2007 році Daimler Chrysler продав підрозділ Chrysler концерну Cerberus.

У 2014 році повний контроль над пакетом акцій Chrysler отримала компанія FIAT.

Офіційний сайт: http://www.chrysler.com/en/

Сервіс Chrysler

Автосервіс СТО Авто надає якісний сервіс для усіх моделей автомобілів марки Chrysler у Львові. Щоб записатися на обслуговування вбо ремонт автомобіля Крайслер телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, або залишайте заявку онлайн.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів