Капітальний ремонт дизельних двигунів у Львові

Практично всі провідні автовиробники сьогодні оснащують свої моделі дизельними моторами. Ці силові агрегати заслуговують  на відмінні відгуки завдяки високим експлуатаційним характеристикам і надійності. Однак серйозні несправності трапляються навіть з найнадійнішими силовими агрегатами. Професійний капітальний ремонт дизельних двигунів у Львові своїм клієнтам недорого пропонує автосервіс «СТО Авто». Ми пропонуємо вигідну вартість наших послуг і гарантуємо високий рівень якості.

Незважаючи на свою надійність, дизельні мотори є досить чутливими по відношенню до якості використовуваного палива. Крім цього, досить часто автовласники не дотримуються основних вимог по експлуатації дизеля або нехтують своєчасним технічним обслуговуванням. Результатом може стати капітальний ремонт дизельних двигунів, який завжди вимагає досить високих витрат. В цілому ж ресурс таких моторів досить значний і необхідність в капітальному ремонті може виникнути після 100-200 тисяч кілометрів пробігу.

Це один з найбільш дорогих і тривалих видів ремонтних робіт, що передбачає повне відновлення технічних і функціональних характеристик силового агрегату. Рівень витрат на ремонтні роботи часто залежить від того, на якому етапі вони виконуються. Набагато дешевше обійдеться капітальний ремонт дизельних двигунів на ранньому етапі розвитку несправностей, тому на будь-які симптоми слід реагувати терміново, звертаючись за допомогою до кваліфікованих фахівців.

Особливості капітального ремонту дизельних двигунів

Серед таких ознакою можна назвати збільшення витрат моторного масла, падіння потужних характеристик, нестабільна робота на холостому ходу, поява стукотів і сторонніх шумів при роботі силового агрегату. Також на необхідність виконати капітальний ремонт дизельних двигунів може вказувати виділення кольорового диму в складі вихлопних газів і зниження тиску масла в системі.

Ремонтні роботи повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями при суворому дотриманні технології. Автосервіс «СТО Авто» має великий досвід обслуговування дизельних автомобілів. Ми виконуємо якісний капітальний ремонт дизельних двигунів, ціна якого максимально вигідна для клієнта. Наші фахівці відновлять працездатність та довговічність  Вашого мотора.

Загальний порядок робіт виглядає наступним чином:

  • демонтаж і розбирання силового агрегату;
  • мийка та чистка деталей і вузлів;
  • дефектовка деталей з виявленням пошкоджень і ступеня зносу;
  • заміна всіх зношених деталей або їх відновлення (по можливості);
  • збірка двигуна і його холодна обкатка на спеціальному стенді, що забезпечує примусове обертання колінчастого вала.

Всі необхідні деталі, які потрібно замінити в ході ремонтних робіт, Ви зможете купити безпосередньо в нашому автосервісі на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо тільки кращі запчастини від перевірених виробників. Завдяки цьому наші клієнти отримують дійсно якісний капітальний ремонт дизельних двигунів у Львові з мінімальними витратами і високою оперативністю виконання.

Вартість послуг на капітальний ремонт дизельних двигунів

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів