Замір компресії авто у Львові

Власники автомобілів з дизельними двигунами отримують цілий ряд переваг, включаючи поліпшену динаміку, економічність і ефективність мотора, а також його надійність. Однак характеристики дизеля залежать від цілого ряду параметрів, в числі яких велике значення має компресія. Автосервісом «СТО Авто» проводиться замір компресії дизельного двигуна у Львові недорого, швидко і точно. Вигідну вартість і високу якість наших послуг підтверджують численні позитивні відгуки клієнтів сервісу.

Компресія являє собою найважливіший параметр, що характеризує роботу дизельного двигуна. Це максимальне значення тиску, яке створюється в циліндрі при русі поршня. Показник цей носить експлуатаційний характер і змінюється в міру зносу деталей циліндропоршневої групи. Замір компресії дизельного двигуна, який ми виконуємо порівняно дешево і з високою точністю, є важливою діагностичною процедурою.

Це пов’язано з тим, що зниження компресії є досить серйозною проблемою. Зокрема його наслідками може стати падіння потужних характеристик і динаміки мотора, збільшення витрати палива і масла, нестабільна робота силового агрегату.

Професійний замір компресії дизельного двигуна в нашому сервісі

Зниження компресії може бути ознакою досить серйозних несправностей Тому замір компресії дизельного двигуна дає можливість виявити зародження проблеми, купити необхідні запчастини і виконати ремонт, не чекаючи серйозної поломки. Зокрема, низька компресія може вказувати на неправильне регулювання клапанів, деформацію стрижня клапана і знос направляючих втулок, прогорання клапана.

Також це може бути показником розгерметизації ГБЦ, наприклад, при прогоранні прокладки або наявності наскрізної тріщини. Також падіння компресії може служити ознакою руйнування поршневих кілець, а також наявності нагару на стінках циліндра або на дні поршня. Всі ці несправності можуть мати досить серйозні наслідки.

З огляду на ці особливості, замір компресії дизельного двигуна необхідно виконувати терміново при появі перших ознак її зниження. До таких ознак можна віднести наступні симптоми:

  • ускладненийй запуск двигуна;
  • нестійка робота силового агрегату в усіх режимах;
  • відмови в роботі одного або декількох циліндрів;
  • істотне збільшення витрати палива і моторного масла;
  • характерні хлопки.

Для виконання вимірів можуть використовуватися різні типи приладів, які мають різний ступінь ефективності і точності. Наш автосервіс використовує передові компресометри і двигунтестери з розширеною функціональністю, які дозволяють швидко отримувати максимально точні результати вимірювань. Це дає нам можливість гарантувати дійсно професійний і оперативний замір компресії дизельних двигунів, ціна якого є цілком доступною для автовласників.

Своєчасне виконання заміру компресії в циліндрах дизельного мотора дозволить виконати ремонтні роботи з мінімальними витратами і запобігти серйозних поломок силового агрегату. Тому нехтувати значенням цієї діагностичної процедури вкрай не рекомендується.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт на замір компресії у Львові змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів