Заміна ТНВТ у Львові

Заміна ТНВТ автомобіля відбувається в зв’язку з виходом цього агрегату з ладу. Часто ця проблема пов’язана з низькою якістю палива. Відзначимо, що дизельні силові агрегати дуже чутливі до заправки пального в систему. Ця проблема дуже актуальна для нашої країни — навіть на АЗС у Львові зустрічається контрафакт. З цієї причини грамотні власники автомобілів такого типу вибирають тільки мережеві заправки, де забезпечується хоч якийсь контроль продукції. На відміну від бензинових моторів, де паливо можна злити і виконати промивку, елементи дизельних автомобілів відразу виходять з ладу. В першу чергу, звичайно ж, це стосується паливної системи.

Особливості дизельних ДВЗ

Дизельні мотори по праву вважаються більш витривалими і довговічними. Саме з цього їх встановлюють на комерційну техніку, а також на ті автомобілі, які працюють в таксі. Великим плюсом є економічність — навіть дизельні ДВЗ великих обсягів споживають значно менше палива, ніж бензинові агрегати. А з огляду на той факт, що всі сучасні двигуни такого типу оснащуються турбінами, виходить досягти непоганих динамічних характеристик.

Крім інших відмінностей, принципову різницю можна виявити в системі подачі палива. Тут встановлюється два насоси. Перший поміщається в бак і виконує доставку пального до паливної рампи. Він називається насосом підкачки або насосом низького тиску. Однак, в безпосередній близькості від форсунок знаходиться ще один агрегат — насос високого тиску. Він необхідний для того, щоб створити певний натиск пального, потрібний для правильного функціонування системи.

Як проводиться заміна ТНВТ

Для заміни ТНВТ авто необхідно придбати насос. Відзначимо, що ціна нового пристрою досить велика, тому нерідко автовласники вдаються до використання старих агрегатів. Однак необхідно вибирати перевірених постачальників, які можуть гарантувати працездатність складних механізмів. Важливо розуміти, що такі елементи неможливо повноцінно перевірити до установки.

Заміна ТНВТ у Львові включає в себе такі етапи:

  • відключення паливної магістралі;
  • відключення проводки;
  • демонтаж механізму;
  • установка нового агрегату;
  • підключення.

Проблеми в паливній системі не дозволять функціонувати автомобілю. Тому потрібно їх оперативне усунення.

Вибір майстрів

Заміна ТНВТ вимагає участі професіоналів. Кустарні методики відновлення не дадуть бажаного ефекту. До того ж, є ризик припуститися помилки, яка призведе до погіршення ситуації. У пошуках грамотних фахівців розгляньте варіант поїздки в автосервісі «СТО Авто». Це дозволить не сумніватися у високій кваліфікації майстрів та дотриманні обумовлених термінів проведення робіт.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів