Заміна свічки накалу у Львові

У модельному ряду практично всіх провідних автовиробників широко представлені моделі, оснащені дизельними двигунами. Цей тип агрегатів заслуговує високі відгуки, але при цьому вимагає особливого підходу до технічного обслуговування і ремонту. Це пояснюється принципом роботи і конструкцією, яка має суттєві відмінності від бензинових моторів. Автосервіс «СТО Авто» у Львові виконує всі види ремонтних і сервісних процедур з сучасними дизельними моторами. У тому числі нами пропонується заміна свічки накалу у Львові, яку ми виконаємо недорого, з максимальною оперативністю і якістю.

Ключовою особливістю дизельного двигуна є те, що для запалення палива в його камері згоряння немає необхідності подачі іскри. В даному випадку паливо подається в камеру, повітря якої вже розігріте до температури понад 700 градусів за рахунок його стиснення поршнем. Такої температури цілком достатньо для самозаймання. Тому в дизельних моторах немає необхідності застосування свічок запалювання, а використовуються свічки розжарювання. Заміна свічки накалу дизеля, ціна якої досить невисока, являє собою досить поширену сервісну операцію.

Професійна заміна свічки накалу дизельного двигуна

Свічка розжарювання використовується в якості елемента передпусковий підготовки. Справа в тому, що при температурі нижче +5 градусів істотно погіршується випаровування дизельного палива, що ускладнює утворення суміші і запуск двигуна. Елемент розжарювання вирішує цю проблему, забезпечуючи достатній попередній прогрів. Крім того, наконечник свічки виступає в камері згоряння, що сприяє утворенню завихрень, що поліпшують роботу мотора. Тому заміна свічки розжарювання дизелю в разі її виходу з ладу повинна виконуватися, по можливості, терміново. Особливо це актуально в зимовий період, коли автовласник може зіткнутися з серйозними труднощами при запуску двигуна.

Сьогодні свічки цього типу, що випускаються провідними виробниками, мають досить значний експлуатаційний ресурс. Зазвичай їх доводиться міняти не частіше 50-80 тисяч кілометрів пробігу автомобіля. Однак в ряді випадків заміна свічки накалу може знадобитися і значно раніше цього терміну. Серед основних причин передчасного виходу з ладу свічок можна назвати:

  • збої електронного блоку управління;
  • порушення в роботі паливної апаратури;
  • порушення, допущені при попередній установці свічок.

Автосервіс «СТО Авто» пропонує кваліфіковані послуги з обслуговування дизельних двигунів. У тому числі здійснюється професійна заміна свічки розжарювання дизелю — вартість цієї операції у нас максимально вигідна для клієнта. Роботи виконуються кваліфікованими майстрами з великим досвідом обслуговування дизельних двигунів провідних марок. Завдяки цьому ми гарантуємо якісну установку і бездоганну роботу свічок протягом максимально тривалого періоду.

Крім того, безпосередньо в офісі компанії можна порівняно дешево купити свічки накалу, які відповідають високим вимогам якості та надійності. Завдяки запропонованим нами вигідними цінами на ці елементи автовласники, які користуються нашими послугами, мають можливість істотно знизити свої витрати на обслуговування двигуна.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів