Промивання дизельних форсунок у Львові

Сучасні дизельні двигуни, що встановлюються на автомобілі провідних світових марок, відомі своїми високими характеристиками і надійністю. Однак для досягнення оптимальних показників необхідно здійснювати якісне обслуговування паливної системи. Автосервісом «СТО Авто» у Львові недорого виконується промивка дизельних форсунок з використанням передових технологій. Ми використовуємо сучасне обладнання, а наші фахівці мають високу кваліфікацію та досвід. Це дозволяє забезпечувати високу якість послуг, що підтверджують численні позитивні відгуки наших постійних клієнтів.

Повнота згоряння палива в циліндрі залежить від якості його розпилення, виконуваного форсункою. Порушення функції даного елемента паливної системи вкрай негативно позначаються на роботі двигуна і можуть загрожувати його серйозною поломкою, при якій вартість ремонту дизельного двигуна зазвичай буває дуже високою. Промивання дизельних форсунок являє собою оптимальний спосіб досить дешево і швидко вирішити проблему.

Необхідність і особливості промивання дизельних форсунок

Дизельний двигун, в порівнянні з бензиновим мотором, більш залежний від якості використовуваного пального. У паливі можуть міститися різні види забруднювачів, в тому числі і важкі фракції і смоли, які засмічують отвори форсунок. Особливо інтенсивно цей процес проявляється після тривалого простою автомобіля. В результаті порушується розпорошення палива і відбувається неправильна подача паливо-повітряної суміші, що може призвести до серйозних наслідків.

Фахівці нашого сервісу рекомендують автовласникам звертати особливу увагу на роботу двигуна. Промивання дизельних форсунок у Львові може терміново знадобитися при появі таких симптомів:

  • ускладнений пуск двигуна;
  • часті збої двигуна при роботі на холостому ходу;
  • виникнення провалів при натисненні педалі газу;
  • хлопки в випускный системі;
  • збільшення витрати палива і зниження потужних характеристик мотора.

Якщо Ви помітили подібні ознаки, найкраще негайно пройти діагностику. На початковій стадії забруднення оптимальним рішенням буде промивання дизельних форсунок — ціна цієї послуги цілком прийнятна для автовласника. Якщо ж втратити час, то, швидше за все, доведеться купити нову форсунку. Також можливе виникнення серйозних поломок в силовому агрегаті. Це вже зовсім інший рівень витрат.

У зв’язку з цим при виникненні проблем з мотором рекомендуємо звертатися в «СТО Авто». Наші майстри проведуть професійну діагностику і промиють паливну систему. Промивання дизельних форсунок в нашому автосервісі проводиться на сучасних стендах з використанням спеціальних складів. Це дозволяє гарантовано видаляти будь-які види забруднень. Крім цього, для усунення твердих відкладень ми використовуємо технологію ультразвукової чистки, яка неодноразово довела свою високу ефективність.

Пропонована нашим автосервісом комплексна промивка дизельних форсунок — це ефективне рішення, яке можна здійснити порівняно недорого, що дозволяє відновити характеристики двигуна, не вдаючись до серйозного ремонту. Регулярне виконання цієї процедури забезпечує безперебійну роботу паливної системи протягом багатьох років.

Вартість послуг

Зверніть увагу на те, що даний інтернет-ресурс носить виключно ознайомлювальний характер і ні за яких умов не є публічною офертою. Вартість робіт змінюється в залежності від марки автомобіля, його віку та технічного стану.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів