Заміна автомобільного скла

Існують різні причини, через які майже кожному водієві доводиться зіткнутися з необхідністю заміни лобового або будь-якого іншого скла і оптимальне рішення в цьому випадку — заміна автоскла у Львовідовірити установку фахівцям. Наш автосервіс зробить цю роботу за 2-4 години.

Важливо: щоб не витрачати зайві гроші і час слід звертатися в компанію, яка давно і добре зарекомендувала себе на ринку Львова.

Замовлення нового лобового скла з заміною

У нас можна замовити запчастини на будь-який автомобіль. Ми замінимо елемент конструкції, який влаштує вас.

Ми працюємо з наступними виробниками автоскла: Agc, Benson, Sekurit, Nordglass, Guardian, Бор, Pgw, Pilkington. Наші майстри будуть раді проконсультувати вас.

Майстри автосервісу встановлять або відремонтую автоскло швидко.

Заміна і установка автоскла

заміна лобового скла автоТехнології, які ми застосовуємо, дозволяють виконати роботу в день звернення. Щоб процедура зайняла у вас якомога менше часу, досить записатися по телефону або залишити письмову заявку, і домовитися на зручний час. Робота виконується швидко і з повним збереженням якості.

Вартість послуг залежить від моделі автомобіля і складності роботи.

Коли необхідна заміна автоскла

Ми рекомендуємо проводити цю роботу в наступних випадках: якщо воно пошкоджено механічним способом, при цьому ускладнений огляд в денний і нічний час. А також через незначні, але у великій кількості подряпини, які обмежують видимість з настанням темряви.

Подряпини утворюються через дрібні частки піску, які «притираються» до поверхні двірниками під час дощу або снігу. Можна спробувати не замінювати лобове і зробити полірування поверхні, але цей спосіб працює тільки при незначних і дрібних подряпинах.

Руйнуються і бічні стекла, встановлені в передніх і задніх дверях. При їх опусканні зовнішня поверхня дряпається про дрібний пил, який, як абразив залишає дефекти. Вона потрапляє між склом і гумовим ущільнювачем. Згодом буде потрібно провести заміну скла на авто.

Установка автоскла в обох випадках — вірне рішення, яке збереже зовнішність і поліпшить видимість, запобігаючи спотворення від світла зустрічних фар, особливо в нічний час.

Чому за установкою автоскла звертатися слід до нас

Безліч компаній у Львові пропонують сьогодні послуги з установки автоскла, але представники не кожного сервісу виконують цю роботу якісно.

У деяких автосервісах заміна лобового скла коштує недорого. Можна припустити, що до якості роботи у вас не буде претензій, тоді в чому фокус низької ціни автоскла з заміною.

заміна скла на авто у ЛьвовіВелику частину вартості послуги становить плата за виріб який потребує заміни.

Вперше зіткнувшись з нібито якісно виконаними репліками з неякісного матеріалу, не кожен водій визначить різницю. При установці автоскла недобросовісні компанії використовують низькосортну китайську продукцію і видають її за європейську. Ось тому відповідь про те, скільки коштує вклеїти скло на авто може бути наступною — дуже дешево.

Ми співпрацюємо з провідними європейськими заводами без посередників. На доказ високої якості їх продукції надаємо гарантію. Саме тому ми пропонуємо заміну скла на авто недорого.

Де вставити скло на автомобіль

Якщо ви проводите плановий ремонт і вам необхідно попередньо дізнатися ціну за установку скла на авто, ми озвучимо повну вартість. Пропонуємо провести швидку заміну лобового скла в зручне для вас час.

Замінити автоскло можна у нашому автосервісі. Наші фахівці працюють у Львові.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів