Мийка радіаторів авто у Львові

Мийка радіаторів — це операція з очищення важливих компонентів системи охолодження автомобіля. Так як вони встановлюються у фронтальній частині транспортного засобу, на їх поверхню потрапляє велика кількість бруду, пилу та інших дрібних частинок. Природно, забитий радіатор вже не здатний належним чином охолоджувати антифриз. У зв’язку з цим він повертається в магістраль досить гарячим, через що двигун охолоджується не настільки ефективно. Отже, мотор працює в умовах підвищених термічних навантажень, що призводить до прискореного зносу елементів, а також викликає ризик перегріву. Останнє, безумовно, веде до серйозних поломок, усунення яких потребує капітального ремонту або навіть заміни ДВЗ. Тому слід періодично перевіряти стан радіаторів.

Робота системи

Система охолодження — це невід’ємна частина ДВЗ сучасного автомобіля. Щоб контролювати температуру роботи мотора, необхідно постійно охолоджувати мотор. Оптимальним механізмом для такої роботи є рідинна система, яка має на увазі циркуляцію робочого матеріалу по спеціальних каналах всередині двигуна. Він забирає тепло, знижуючи температуру силової установки. Подачу рідини — антифризу — здійснює помпа, яка працює за рахунок зусилля коленвала (з ним вона пов’язана ремінним приводом).

Нагрітий склад сам потребує охолодження. Для цієї мети встановлюються радіатори, куди і надходить гаряча рідина. Проходячи по магістралі, вона віддає тепло. Зниженню температури сприяє потік, що набігає  зповітря, який проникає через ніздрі повітрязабірників, розташованих в решітці радіатора. Також допомагає встановлений вентилятор, який примусово нагнітає повітряну масу.

Як виконується мийка радіаторів

Мийка радіаторів автомобіля має на увазі демонтаж цих пристроїв. Складність цього конкретного заходу багато в чому залежить від моделі автомобіля. Практично завжди доводиться демонтувати частину навісного обладнання. Але, часом, також доводиться знімати передній бампер. Звичайно, ціна заходів істотно збільшується при таких умовах. Тому оцінку вартості операцій проводять відштовхуючись від конкретного автомобіля, яким потрібні такі роботи. Більш того, вони займають левову частку часу цих заходів, оскільки мийка таких пристроїв нічим не відрізняється від мийки кузова транспортного засобу.

Мийка радіаторів поділяється на такі етапи:

  • злив антифризу;
  • відключення радіатора;
  • видалення навісного обладнання;
  • виїмка радіатора;
  • нанесення миючого засобу;
  • мийка;
  • просушка;
  • установка і підключення.

Якщо на автомобілі встановлено кілька радіаторів, слід провести очистку їх усіх. Мийка одного пристрою не дасть ніякого ефекту.

Куди звернутися?

Мийка радіаторів у Львові — це не найскладніша операція, навіть якщо вона має на увазі демонтаж навісного обладнання і бампера. Однак для її здійснення необхідно мати певний досвід, а також професійний інструмент. Якщо Ви не маєте належного рівня підготовки, варто доручити цей захід кваліфікованим фахівцям. Наприклад, Ви можете скористатися послугами автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб вирішувати такі завдання в найкоротші терміни і з гарантією якості.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів